Matky na tahu (2016)

Vtipné, sympatické, ulítlé a okouzlující. Prostě povedené :-)

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Slabší než jednička, ale pořád to má příběh a je to napínavý. A ten závěr taky nebyl špatnej:-)

Inferno (2016)

Zatím nejslabší od Browna...ale za Felicity aspoň dvě hvězdičky:-)

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Vážně jsem se od srdce zasmála! Velmi mile mě potěšila podívaná, kterou sem si vybrala ze setrvačnosti, abych dokoukala "trilogii". Jednoznačně se jim ten závěr povedl:-)

Legenda o drakovi (2015)

Taková pohádka na dobrou noc. Škoda že nezkrátily některé pasáže(hlavně uprostřed;-)), jinak by to bylo jednoznačně lepší.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Konec hraje hezky na city, ale po akční stránce jsou něteré pasáže filmu velmi "nereálné". Nemohla jsem uvěřit vlastním očím a taky teda, co se týče inteligence padouchů a inteligence hlavních hrdinů při závěrečné scéně i moji devítiletou neteř by napadlo udělat si zálohu speciálního programu nebo "zamaskovat" Ramsey, aby ji kamery nerozeznaly. Jsem zvědavá čím chtějí tvůrci překvapit v dalším díle:-)

Strašení (1963)

Skupinka parapsychologů?ani omylem...Jeden antropolog, který chce zrealizovat experiment a dokázat přítomnost nadpřirozena. 2 odlišné ženy, které přijely na jeho pozvání a staly se tak zkoumanými objekty a nevěřící frajírek, který se má stát budoucím majitelem strašidelného domu...Ke konci to trochu jde, ale ten začátek je až příliš dlouhý a na můj vkus nezáživný:-/

Klid noci (1982)

muzu jenom doporucit - uzasna Meryl Streep

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Takže já počítám se zítřkem...jo něco na tom jablku porstě je:-) milé překvapení tenhle film...

Grand Hotel (2011) (seriál)

První sérii jsem skoukla skoro na zátah:-O a to je co říct. Tolik otázek ohledně toho, co se opravdu ve filmu/seriálu děje a kdo za tím stojí, se mi v hlavě nehonilo snad nikdy. Lidé, co mají rádi intriky si jistě přijdou na své:-))