Moje léto lásky (2004)

Dvojku jsem dala jen za Emily Blunt. Krásnou a magickou. Co se týče příběhu...hmmm, bezprostřední, tajemný a neobyčejný? Tak to jsem viděla něco úplně jiného. S tím si na mě nepříjdete.

Cyklo (1995)

Zvláštní film, pro mne trošku nepřehledný, nějak jsem se v tom ztrácela a po filmu " Na vertikále léta", který mě vychytal, tak tady dávám mínusy. Takže tři*. Challenge Tour 2015.

Horečka sobotní noci (1977)

Tak to je jasný. Když jsem ten film viděla v šestnácti, se svým nejlepším kamarádem a pak ještě asi kolikrát se svejma nejlepšíma kámoškama, tak to přece musí každýho trknout, že je to láska na celý život.

Hříšný tanec (1987)

No jo, je to sladké, je to kýč, ale je to krásné. A já mám ráda kýč právě v tomto filmu. Tak to je!

iNumber (2013)

Tak napínavé, jak malé gatě to bylo. Nicméně mi tam vadily zvukové efekty, které byly tuctové a lezly mi na nervy.Jinak klasická gangsterka, kde se všichni potí, krom diváka, který už ví a tuší. Challenge Tour 2015

Pamatuj si své jméno! (1974)

Za ten konec, dojemný, ale přitom nepoplatný a přesvědčivý dávám nakonec 3*. Challenge tour 2015

Panu učiteli s láskou (1967)

Ať si je to sentimentální, ať si je to třeba naivní, já mám skvělou, nostalgickou náladu. Stará Anglie, patrový autobus č.15, cihlové domy, bigbít. Co ještě? Skvělý Poitier, a všechno to kolem, co můžu více chtít, když je mi teď tak fajn. No, trošičku se mi chce brečet, ale to k tomu patří ještě víc. Challenge Tour 2015

Milá Emo, drahá Bětko (1992)

Civilní pojetí se mi líbilo, nemohla jsem si pomoct, ale stále mi to připomínalo film "Den v Berlíně", ten však ve mně vyvolal větší emoce a byl mi bližší. Challenge Tour 2015

Zabil jsem svou matku (2009)

Námět mi trošku připomněl filmy Françoise Truffauta. Co je jiné je styl. Dobrý, moc dobrý styl. Něco o tom musím vědět, mám kluky tři. Challenge Tour 2015

Scény z manželského života (1973)

Je to o mně, o nás, o něm.O všech, kteří hledají lásku, mají lásku, měli lásku, čekají na lásku. Úžasný, co dokáže Bergman se dvěma herci a slovy. Challenge Tour 2015