Dveře v podlaze (2004)

Další zprznění Irwingova románu. A stejně jako u Hotelu New Hampshire dobré herecké obsazení, ale výsledek na hovno.

Discopříběh (1987)

Film docela sračka, ale líbil se mi vzteklej fotr v podání Ladislava Potměšila. Spolu s ,,Hospodou" asi jeho nejlepší role. PS.:Láďo, na tu ,,Ordinaci" se vyser.

Na západní frontě klid (1930)

82 let starý film a stejně dokáže v dnešní době diváka věrohodně oslovit. Dost dobrá práce.

Černá zmije - Černá zmije II (1986) (série)

Mnohem lepší než první série.Cynický a ironický Rowan ,,Zmije´´Atkinson dobře hlásí na všechny okolo i na totálně blbou královnu Alžbětu. První sérii lepší přeskočit a pustit se hned do druhý.

Černá zmije - Černá zmije III (1987) (série)

Černá zmije nabírá na síle! Seriál se zlepšuje a zraje. Po dokonalé druhé sérii přišla jěště lepší třetí a já už se těším na čtyřku.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Konečně jsem dokoukal třetí sérii. A je vůbec možný, aby první a třetí série vypadaly jako dva úplně jiný seriály? Jo, je to dost možný.

Kdo se bojí Virginie Woolfové? (1966)

Brrr. Jěště půl hodiny po skončení sotva popadám dech, lepší se vůbec neženit. Oscar pro Elizabeth Taylor a Richarda Burtona, kteří se bravurně zhostily psychologické a depresivní role manželů středního věku. Jestli jejich opravdové manželství vypadalo takhle tak to potěš koště!

Lidská stonožka (2009)

Dobrý na blití, ale oceňuju nápad a těším se na trojku.

Světla ramp (1952)

Charles Chaplin promluvil, a stálo to za to! Smutný odchod starého a lidmi odvrhnutého klauna jakoby symbolizoval Chaplinův odchod z filmového výsluní. Kdo je obeznámen s předchozími Chaplinovo filmy jistě k tomuto důstojnému rozloučení jedné filmové legendy přilne.