Lepší zítřek (1986)

Film, který se zapsal do dějin a vytvořil nový akční subžánr zvaný "Heroic Bloodshed". Dodnes je uznáván jako jeden z nejlepších Hong Konngských filmů všech dob.

Amazing Spider-Man (2012) odpad!

Ty krávo to byl hnus, Spidermanovi dali pěkně na prdel, ani jednorukej DJ Paul Bulva to nemohl zachránit.Možná kdyby zase chlastal vodku vokem. Líbila se vám verze s Tobey Maguirem? Mně jo. Za tohle ale bych dal někomu přes hubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pěst plná hněvu (1972)

Asi nejlepší film Bruce Leeho. Narozdíl od těch ostatních má příběh, emoce, ale i herecké výkony, skvělé záběry i se stejně skvělou hudbou. A to vše je navíc doplněno mistrovským bojovým uměním šelmy Bruce Leeho (ten chlap byl fakt jinej). Bruce je celý film fakt nasranej a svými pěstmi ze msty zabíjí jednoho nepřítele za druhým, přičemž jejich těla věší po ulicích. Film se mi jevil sympatickým ve více věcech a myslím že je to příjemná podívaná nejen pro milovníky bojových filmů :)

Cesta draka (1972)

Hodně jednoduchá zápletka která od začátku směřuje co nejrychlejší cestou ke rvačkám. Ale ty jsou ovšem dobré. A ta závěrečná s Chuckem Norrisem zachránila celej film.

Volavka (2002)

Jestli jste viděli Scorseseho verzi dřív, (stejně jako já), musím říct že Martin spoustu scén z Volavky vylepšil a dodal filmu větší napětí. Jenže původní verze se s tou novou těžko srovnává, protože je natočená zase z trochu jiného pohledu a má dost co do sebe, Příběh je skvělej a oba hlavní představitelé sympatičtí. Dal bych Volavce všech pět, ale remake je přece jenom jeden z nej filmů, co jsem viděl, tudíž čtyři hvězdy jsou správná volba :)

Proces (1962)

Delikatesa, majstrštyk, mistrovské dílo.Třetí muž a Plynové lampy jsou mé nejoblíbenější noir filmy. Teď k nim patří i tento skvost. Orson Welles mě i po čtyřech shlédnutých filmech udivuje svýmy geniálnímy záběry a kdejaký dnešní ,,horor'' se nevyrovná temným a psychózním záběrům na mrtvolné tváře a stínové postavy. Kdo umí, ten umí, zkrátka pastva pro oči diváka.

Nedotknutelní (2011)

Co jěště víc dodat. Zkrátka velmi silný film který si všech pět zaslouží.

Agentura Jasno (2006) (seriál) odpad!

Hnůj s velkým H, velkým N, velkým Ů, velkým J a jěště k tomu píčovina!

Hrozny hněvu (1940)

Proč ty lidi nejsou bohatí jako já?