Dobrý synek (1993)

Mrazivé drama se zajímavým příběhem. Opravdu dobrý synek.

Přepadení v Pacifiku (1992)

Opravdu hodně dobrý film. Myslím, že nejlepší Segalovka. Příběhem počínaje a hereckými výkony konče. Prostě klasika.

Přepadení 2: Temné území (1995)

Výborně navazuje na první díl. Je to ale bohužel pouze stejný příběh v jiném prostředí.

Stopy ve sněhu (1997)

Myslím, že docela povedený film, kterém bych dál klidně pět hvězd. Bohužel ho shazuje pointa, která po dlouhém napínání příjde. Jinak atmosféra je vážně hodně hustá.

Den poté (2004)

Tohle si už ani snad nezaslouží komentář. Emmerich se asi cítí jako megaloman. To mu neberu. Ale kolikrát se ještě budu muset koukat na příběhy, kde pořád dokola znějí věty "Ve vší úctě, pane.....", "Stojíme před největší zkouškou, jakou lidstvo zažilo...." nebo "Tohle je ta největší katastrofa v celé historii.....". Poté samozřejmě nevěřící politik, zbytečně hrdinní lidé(jeden ze záchranářů, který se propadne do obchodního domu) a nakonec samozřejmě projev prezidenta, který si všichni vyslechnou. Emmerich by to už měl pochopit a natočit něco s odlišným dějem. P.S.: Zobrazení těch katastrof je vážně dobré. Zejména poté, co se teď ve světě děje(myslím přírodní katastrofy).

Mise na Mars (2000)

Celý film je vpodstatě o ničem. Až na konci nás čeká zajímavá asi pětiminutová scéna. Velké zklamání. De Palma by se už měl vzpamatovat.

Výstřel (1981)

Svižné, zajímavé, svěží a zábavné. De Palmovi se to opravdu povedlo.

Neúplatní (1987)

Podle mého nepříliš dobře spracované zajímavé téma. Ale i přesto docela zábavné a hlavně velice bohaté na herce.

Mission: Impossible II (2000)

Obyčejný akční film a ne moc dobře využitý námět. Prostě průměr. P.S.: I když Woo je borec.