Velký šéf (1971)

Kdo si o tomhle filmu myslí, že je "béčkový" se dost mýlí. Je přímo "zetkový". Není tu téměř nic, co by za něco stálo. Scénář, režie, herecké výkony, souboje(hlavně krev). Ale tento film má něco, čím se v té době nemohl pochlubit žádný film. Ano je to BRUCE LEE. Stačí jenom, když se podívá nebo tváří naštvaně a člověk mu prostě nemůže nefandit. Každý jeho pohyb je ostře sledován a diváky vyžadován. Dnes už je to kult. Ale rozhodně ne díky kvalitě.

Hostel (2005)

No, nevím, nevím, docela špatnej scénář a celkově nepovedený příběh tří studentů. Pro američany je to možná zajímavý pohled na evropu, ale pro nás zdejší je to spíše úsměvné. Navíc mi to přišlo o ničem. A u scény s odřezávaným okem jsem se málem smíchy potrhal.

Anna a král (1999)

Není to tak hrozné a nudné, jak jsem očekával. Jinak ale obyčejný tak trochu nevěrohodný průměr.

Zabiják (2003) odpad!

Musím se přiznat, že mám rád Seagala i jeho filmy. To mi ale nebrání v tom, abych mu dal odpad. Protože, jestli existuje něco horšího a dementnějšího než tohle, tak potěš pánbuh. P.S.: Zlatej Troška a jeho Kameňák. Z fleku bych mu dal dvanáct Oscarů. O jeden víc než Benu Húrovi, Titanicu a Návratu krále.

Glimmer Man (1996)

Překvapivě vcelku povedený snímek se Stevenem Seagalem v hlavní roli. Škoda akorat toho zbytečného okecávání, než se stane nějaká pořádná akce.

Ztráta paměti (2004)

Od začátku je tento film vedený vcelku dobře. Ke konci už ale bohužel napětí upadá a tak trochu se mi zdá, že už tvůrci nevěděli, jak ten příběh zakončit.

Valentine (2001)

Nehorazná blbost. Snímek, který se snaží vypadat neotřele, originálně a inteligentně, je pohá deziluze zakrývající naprostou blbost. P.S.: Pokud neodhalíte vraha po prvních patnácti minutách(což by se vám na 99% mělo povést), tak se vám to asi bude líbit.

Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

Tehnhle seriál žeru. Nejsem jeden z těch, kteří si zakládají na nějakém filmovém vnímání ženy a podobných kecech. Nevadí mi ani každodílový sex ani transexuálové, atd. Je to hodně odvážné až někdy nechutné, ale vyníkající. Doporučují všem, kteří si nehrají na moralisty. P.S.: Navíc se tady člověk alespoň trochu dozví, jak vypadá taková operace, a jak potom pacient vypadá.

Polibek smrti (1995)

Výbroný thriller se spoustou vyníkajících charakterních herců a excelentním Nicolasem Cagem.

Policajt ze San Francisca (1997)

Vcelku hloupý policejní film těžící ze slávy(nemyslím tím českým názvem) Policajta z Beverli Hills.