Pán času - The Woman Who Fell to Earth (2018) (epizoda)

Minulí Doktorové ale měli svoje úvody lepší, akčnější a zábavnější. Dlouhé vysvětlování myšlenkových procesů Doktorky od příběhu odrazovalo, a tak si myslím, že měli něco vystříhat, aby díl dostal spád. Bohužel hodnocení nové epizody je pouze sotva na průměr 60 %

Simpsonovi - Návrat z ráje (2018) (epizoda)

Nevím, co bude následovat za další epizody, ale Simpsonovi v poslední (prozatím ohlášené) sezóně čím dál slábnou, vtipů a narážek je tam stále málo, a tak jedinému, čemu jsem se se zasmál bylo krátké cameo slavných hereček, které dělaly konkurs na role Marge a Lizy pro připravovaný film dle Bartova vyprávění. Momentálně to je sotva průměrná epizoda: 60 %

Rozčarování - Hranice nesmrtelnosti (2018) (epizoda)

Osmý díl je první dílem trilogie příběhu o oživení první královny. Bean se setká s mnoha neznámými lidmi a zažije několik dost dobrých věcí, které stojí k vyprávěné. Elfi spolu s Luci dokážou, že jsou těmi nejdůležitějšími prvky příběhu a mladá alkoholička Bean pro svého oblíbeného elfa prožije dost dobrý životní příběh. Postupně se epizody vylepšují a já 8. epizodu první série hodnotím 85 %

Akta X - Můj boj 4 (2018) (epizoda)

Nekončí se  v tom nejlepším, oproti předchozí epizodě je prostě díl od Cartera moc překombinovaný a potřeboval by vystříhat ježdění autem, dlouhé diskuse a samé několikaminutové běhání. Hodnocení: 70 %

Akta X - Nic netrvá věčně (2018) (epizoda)

Poslední ne-mytologická epizoda je velmi pomalá, řeší se tam věci, které potřebují tvůrci vyřešit k uspokojivému konci. Jak Dany, čemu věří ona, tak Foxe, který zase věří jen svému úsudku.Příběh tajemných vražd není v této epizodě tím nejdůležitějším prvkem.  To nejdůležitější je to, že už jsou oba dva agenti dost staří na to, aby začali přemýšlet nad svým životem, jak ho prožili, co všechno přežili a hlavně co je všechno ještě spolu čeká. 90 %

Rozčarování - Něžné běsnění lásky (2018) (epizoda)

Seriál si drží svojí úroveň, ale zrovna sedmý díl se nepovedl, bylo tam málo vtípků a málo humoru, která jsem očekával. Objevilo se sice několik odkazů na jiné filmy a obrazu (obraz Poker Game - Cassius Marcellus Coolidge), ale to bohužel nestačilo, abych epizodu neohodnotil velmi slabo.  60 %

Rozčarování - Komu chrochtá pašík (2018) (epizoda)

Druhý díl, tím, že je pokračováním v příběhu toho prvního, je dokonce i lepší, než jsem čekal. Hlavní postavy se projevili víc a v království to začlo žít. Tentokrát nemá klasícké „pokračování příště“ a tak se určitě budu těšít na další díl. 95 %