Vraždy ve Stratfordu (2018) (seriál) odpad!

Naprostá blbost. Český název má být podobný Vraždám v Midsomeru ... No stejná úroveň jako ordinace :-( Kam na to Prima chodí.

Westworld - Pasažéři (2018) (epizoda)

Poslední díl přinesl mnoho zvratů, mnoho mrtvých, několik odhalení (kdo je výtvor z lidí) a mnoho překvapení, ale to nestačilo, aby to byl i nejlepší díl. Zklamal mne a tak je to prostě průměrný díl druhé série – 80 %

Westworld - Úběžný bod (2018) (epizoda)

Předposlední epizoda je patří mezi nejlepší epizody celého seriálu, má pár svých much (smrt oblíbených postav a málo děje), ale díky této epizodě pochopíme smysl všeho, co se do teď dělo a co všechno bylo naplánováno. 90 %

Westworld - Kiksuya (2018) (epizoda)

Je to zas kvalitní díl, srovnatelný s předchozím, a to je jenom o jedné neznámé osobě, kterou jsme potkali pouze v několika krátkých okamžicích. 95 %

Westworld - Les Écorchés (2018) (epizoda)

S touhou na úspěšné další díly hodnotím 7. epizodu jako prozatím tu nejlepší, plnou překvapení, plnou akce a hlavně potvrzením toho, že zabitím hlavního tvůrce Forda výtvorem Dolores, nic neskočilo. Pokračuje to ještě dalším levelem cesty všech výtvorů k Dálavě a dalšího Fordova složitého plánování k zániku celého parku za cenu velkého krveprolití. - 95 %

Westworld - Fázový prostor (2018) (epizoda)

Bernardova linie přináší hodně překvapení ve spojitosti s hlavní tvůrcem Fordem a budu rád sledovat, kam vlastně Ford zašel, aby nemohla uniknout žádná data výtvorů mimo park. Ja to tak postupně vypadá, připravil pro své společníky mnoho překvapení, aby zamezil úniku dat. Vzpoura výtvorů, si myslím, je totiž jenom záminka k tomu, aby mohl celý park s výtvory  zničit, včetně veškerých dat. Bohužel je to díky Dolores a Maeve nejslabší epizoda.  - 50 %

Westworld - Akane No Mai (2018) (epizoda)

Jedná se o dva hlavní příběhy. Příběh Dolores je už nudný (50 %), Maevin příběh je o dost zábavnější (90 %) a ta malá a krátká zmínka o tom, jak to vlastně skončí (konec vzpoury výtvorů) je nejzábavnější (100 %). Celkové hodnocení tedy 80 %, což nám určitě přináší sice slabší epizodu z celého seriálu, ale ne zas tak chabou, abychom kvůli ní museli sledování seriálu v půlce zavrhovat.

Westworld - Hádanka sfingy (2018) (epizoda)

Je to zatím nejlepší díl a to se neobjeví nejslavnější výtvory jako je Dolores a Maeve. - 95 %

Westworld - Virtu e Fortuna (2018) (epizoda)

Třetí díl je takový klidnější, než jsem čekal. S příběhem je o trochu slabší, než předchozí epizody. Sice se dozvíme o další sekci parku, ve které také došlo ke vzpouře výtvorů, ale stále jsou tři linky, Dolores, Bernard a Maeve.Už se ale těším na další epizodu, snad se dozvíme i dalších sekcích v parku ve které došlo ke vzpouře. Snad se hlavní lidské postavy dožijí konce. Nebo snad mají pro nás tvůrci připraveno nějaké nové (neznámé) výtvory v rámci známých lidí. Budu moc rád za další překvapení.. - 70 %