Westworld - Shledání (2018) (epizoda)

Tentokrát se jedná o tichou a intimní epizodu, která ze seriálu vyčnívá, žádné hlučné scény, žádná hlasitá hudba, spíše temné ticho před bouří s mnoha informacemi, které nás zasvětí do temné historie parku. 80 %

Avengers: Infinity War (2018)

Konečně pořádné završení. Avengers, noví Avengers i Strážci Galaxie se snaží zachránit vesmír před Thanosem. Mezi vážnými (i tragickými) konci najdeme i spousty vtipných okamžiků. Vše se dvojici režisérů podařilo správně spojit do nejlepšího filmu Marvelu, po kterém už nelze říct, že je vesmír stejný. Je to prostě dokonalý velkofilm, s minimem chyb, který zdárně překonává série Star Trek, tak i Star Wars.

Westworld - Noci vstříc (2018) (epizoda)

Dokonalý začátek pro novou sezónu. Nové odpovědi, ale zase úplně nové záhady, které se zase zodpoví až třeba v třetí sezóně.

Black Panther (2018)

Když to tak porovnám s ostatními filmy z Marvelu, tak je sice jiný, ale stejně kvalitní jako je Ant-Man. Hodnocení proto dávám 90 %

Akta X - Život po životě (2018) (epizoda)

Bohužel je druhý příběh nové sezóny znovu zklamáním, čekal jsem o dost více. Snad třetí díl splní moje přání a udělá znovu seriál Akta X takovým, jaký očekávám.40 %

Maigret - Maigret a noc na křižovatce (2017) (epizoda)

Třetí díl Maigreta v anglické produkci je sice o trochu slabší než dva předchozí, ale moje doporučení je stále o tom, že je to stále na velké úrovni, která české (detektivní, doktorské…) seriály kvalitou dost přeskočí.75 %

Maigret - Maigret a případ mrtvého muže (2016) (epizoda)

I druhý díl Maigreta s Rowanem Atkinsonem se velmi povedl, případ z 50. let 20. Století přesně vystihuje Paříž té doby a ukáže fanouškům krimi seriálů, jak by měl vypadat správný dobový seriál.85 %

Maigret - Maigret klade past (2016) (epizoda)

Oproti Sherlockovi je Maigret lepší, více mně bavil a hlavně zápletka byla tím, co se mi na epizodě líbilo. Taky hudba, zachování historického vozového parku, oblečení a další věci, které umí pouze britské seriály. Zachovat dobovou autentičnost.80 %

Akta X - Můj boj 3 (2018) (epizoda)

Myslím si, že celá desetidílná série bude hlavně o překombinovanosti zápletek a hlavně o hromadě cameí herců, které jsme mnoho řad seriálu neviděli. Bohužel je epizoda My Struggle III velkým zklamáním, a tak dávám pouze 60 %.

Liga spravedlnosti (2017)

Je to pro mě nepovedený film, hodně jsem od něj očekával a tím je větší moje zklamání. Měl sice hodně věcí, které  lákaly, ale bohužel tomu musím udělit pouze 50 %