Mládeži nepřístupno (2013)

Film se snad největší koncentrací nejznámějších Hollywoodských hvězd a hodnocení okolo čtyřiceti procent? No jo. Je to totální úlet pohybující se někdy na hraně vkusu, mnohdy daleko za hranou. Kdyby v tom nehráli ti prvotřídní herci, asi bych nad tím jen mávla rukou a řekla si, že to je nepovedená trapárna. Jenže ona je to povedená trapárna. Myslím, že přesně ten pocit, co jsem po shlédnutí měla, ve mně film vyvolat měl. Moje oblíbená Naomi, kterou mám spojenou hlavně s rolemi v různých dramatech, hraje takovou slizounskou psycho matku, a hraje jako vždycky výborně, stejně jako dokonalá Kate Winslet či Halle Berry, které mě rovněž okouzlily perfektním hereckým výkonem v tak neuvěřitelně (schválně) hloupých rolích. Všichni se neustále opírali o sex a úchvatně parodovali dnešní svět. Anna Faris se sice v podobných rolích pohybovala často, ale tohle je snad i oproti Scary movie úlet. Úlet, úlet.To slovo musím opakovat pořád dokola. Tohle je hlavně úlet. Skoro vůbec jsem se nezasmála, spíš jen zírala s pusou dokořán a přála si, aby scénka už nepokračovala. Říkala jsem si: " Ne, to neudělá, ne to se nestane, ne, to snad neukážou, ne!" Ale oni ukázali. Nic tak hloupého mě ještě nikdy tolik neodrovnalo, cítím z toho nějakou skrytou hloubku. Fakt. Kam se lecjaký intelektuální film hrabe na tenhle počin. Naprosto chápu hodnocení odpadem, stejně jako pětihvězdu. A poprvé připouštím, že vyjádřit pouze hvězdičkové hodnocení bez komentáře zkrátka nestačí.