Papírový dům (Netflix verze) - Série 5 (2021) (série)

Posledních 5 dílů se dalo s klidem nacpat do 2 dílů a i tak by to bylo moc. Půlhodinová chůze do banky, důležitý/smutný/významný pohledy na další půlhodiny, řešení nesmyslů (Denver) atp. Nicméně úplnej závěr je v pohodě, i když jsem to tak uplně nečekal... :)

Muž taiči (2013)

Nuda a to mám bojový filmy rád... Příběh o hovně a minimálně ze začátku i fighty nic moc, bylo strašně vidět, že to je hraný, ale to se časem zlepšilo. Přesto velká slabota!

Papírový dům (Netflix verze) - Spousta životů (2021) (epizoda)

No, celkem zklamání... Tolik přiblblejch žvástů se jen tak nevidí. Začne se něco minutu dít, hrdina je třeba v úzkých, flashback a desetiminutový blábolení o sračkách. Vrátíme se do děje, skupinka asi 3 lidí hlídá kvérama chodbu a najednou transka odhodí kvér a začne hustit další sračky do Denvera, protože se to prostě musí vyřešit teď a takovejch scén tam je 3 prdele! S tim jděte prosím pěkně do hajzlu a věnujte se více ději v současnosti a už prosím žádný další vztahy!!! Helsinky je bukev a miluje Palerma, Palermo je taky bukev, ale miluje Berlína. Nairobi je hetero, ale miluje bukev Helsinky. Pak nám přibyla transka, která miluje Denvera, ale Denver je se Stokholm. Prostě míň telenovely a víc děje!!!

Ad Astra (2019)

Fakt slabota, miliarda žvástů a důležitejch výrazů, ale celkově uspávačka jako blázen

Utajený pasažér (2021)

Byt v kuzi cloveka, kteryho chtej vysoupnout z lodi a celkove je tam navic (zapomneli ho v klimatizaci?), asi bych jenom nesedel a necumel jak vemeno...

Carlo & Malik (2018) (seriál) odpad!

To neustálý dohadování, kdo je víc černej, všechno mu dělaj, protože je černej a podobný bláboly, mi neuvěřitelně lezly na nervy. Po 3. díle ukončeno sledování

Capitani (2019) (seriál)

slabší 3*

Lucifer - Série 3 (2017) (série)

Tahle série byla už moc telenovela, kde se Lucifer chová jako naprostej idiot :) Vtipu je o dost míň, ale poslední díly série (23 a 24) už byly v pořádku, snad to tak bude i dál