Návrat do Silent Hill 3D (2012)

oproti jedničce, si myslim, velkej progres. Hru Silent Hill 2 jsem dohrál dvakrát (mimochodem největší psycho, který jsem kdy hrál. Byl to psychickej teror, kterej nemá ve hrách obdoby a vypínal jsem to vždycky tak zdeptanej, že jsem pak nějakou dobu nemohl nijak fungovat :) a silent hill 3 mam už dlouho rozehraný. Jedná se o hru, která v tomhle žánru nemá konkurenci (resident evil se tak tváří, ale udělali z toho uplně něco jinýho) a mam jí fakt rád, nehledě na to, že hry mají několik konců, záleží, jakym způsobem člověk hraje, což chápu, že pro psaní scénáře neni dobrý... ale nerozumim tomu, proč ty příběhy několika silent hill v obou filmech motaj dohromady tak, že to ve finále nedává vůbec smysl! jinak vizuál docela pěknej, autentická hudba ze hry (i když jen ta pozitivní. Chápu, že hraní na pilu s různejma skřekama a zvukama např. zabouchnutí dveří (přestože jsou zavřený), by mohlo špinit sedačky v kině :) velkej palec nahoru za monstra, při scéně se sestřičkama, mi opět přeběhl mráz po zádech, když jsem si vzpomněl, jak mě psychicky ničily dřív :)

Záhada Hory mrtvých (2013) odpad!

nehorázná nuda s naprosto neskutečně vymaštěnym koncem. Fakt trapnej pokus o horor! Ve zkratce: asi 5 "dokumentaristů" jede točit dokument o záhadně mrtvejch 9 lidech na nějaký ruský hoře. Čeká vás vzrušující pátrání až k velkolepému finále! Ne, dělam si prdel, hromady nezáživnejch blábolů, plácání se ve sněhu, kde se nic neděje (nejhorší je přechod od nic se neděje k začíná se něco dít, když to vypadalo na yettiho, tak jsem musel začít balit druhý brko, jinak bych si tu hlavu asi ukroutil) a když se k tomu přidá naprosto votřesnej konec s trikama, za který bych se styděl i já a to jsem nikdy žádný triky nedělal, tak dostanete tento epos!

Věc: Počátek (2011) odpad!

Tohle nema s puvodni veci vubec nic spolecnyho. Puvodne jsem chtel dat hvezdicku za nechutny ztvarneni ty veci, po prevteleni do lidi (timto zdravim tvurce hry silent hill 2). Ale za takovyhle znasilneni klasiky, si to nic jinyho nez odpad nezaslouzi...

Ghoul (2015)

abych byl po konci hororu naštvanej, že mi zbylo asi milion otázníků, proč to bylo tak, jak to bylo, se mi snad ještě nestalo. docela rád bych znal odpovědi... chvílema to napínavý je, ale jinak klasický lekačky tak, že neni nic vidět, ale zvuk řve jako kráva. každopádně jsem od toho čekal něco jinýho, ale na českej horor slušný

Stav obležení (1998)

washington a jeho názory jsou v tomhle filmu na pěst, snad jedinej film, kde ho nesnášim. willis je tam málo, ale je v poho

Záskok (1997) (divadelní záznam)

no počkejte, počkejte, to já bych doved taky takhle dědit, podivejte se. cože??? néééé!!! tenkrát ve chlívě na slámě? a víte to jistě? je to sichr, dědím půl statku :D zabiju učitele Janderu. až do čtvrté třídy jsem obstojně rrráčkoval. ale to bylo to bylo pořád řekni tdám, tdáva, tdumpeta, tdenýdky a dědictví je v pdachu... :D a zatímco jste tu klábosili, tak mně napadl svatební dar. lustr, veliký krásný lustr, no přece nebudeme v parádím pokoji svítit nějakou lucerničkou... ano LUCERNOU! tou vám paní kněžno posvítím, ale téé lííípy se nevzdám! :D:D marně jste jí míchal do mléka jedu. jedu říkáš? do kávy! a mně se zdála jakási stuchlá. proč jseš na mně taková zlá Maryšo? co pak nemůže bét u nás jináč? tak jsem si sliboval až budeš mó ženó, všecko pro tebe udělám a zatím podívé se na se a podívé se na mně. na hromech líháme na hromech vstáváme! musí to béét Maryšo? :D

Jedna mezi oči (2012)

mně se to celkem dost líbilo, i když čong byl celkem na pěst a o moc horšího záporáka vybrat nešlo. Ale akce správně drsná a Sly se s tim moc nesral

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

tenhle film je unikátní v tom, že hlavní postava nemá za celou dobu jedinej problém. znají to všichni, klaďase (dostanou, unesou mu rodinu atp) prostě něco s čim nepočítal. ale tady seagal jde a jenom rube a rube takovym stylem, že to je fakt pecka.

Počátek (2010)

tak teda nevim, já na tom nic tak skvělýho nevidim... vizuál super o tom žádná, ale jinak? v průběhu filmu mně napadalo celkem dost otázek, na který jsem nedostal odpověď. a na konci už jsem jenom kroutil hlavou, když tam kdosi přišel s nějakym paradoxem a celou akci zachránili. i celá ta logika s gravitací a probouzením atp. prostě neni věrohodná a právě, že mi moc nepřišlo, že by to do sebe zapadalo. každopádně "oduševnělý" rozbor uživatele Radek99 mně od srdce rozesmál, takovejch žvástů v jednom článku to se jen tak nevidí :D naopak s uživatelem Verbal se nedá nesouhlasit...