• Reality-TV

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Konečně tam Demi vypadala jako HOLKA. První dil byl celkem dobrý a druhý díl byl taky celkem dobrý. Tohle nepotřebuje dlouhý komentář, protože všichni víme, že se na to nekoukne moc lidí.. typuju tak maximálně 1 milion a už teď tomu dávám hodně (z ČR, samozřejmě). Za tanečky, hudbu a konec, to prostě ty 3* minimálně zaslouží.

Top Gear: Polární speciál (2007) (pořad)

Smekám před těmito Brity. Co oni už dokázali to je neuvěřitelné a polární výprava je jen třešnička na dortu. Tohle bych doporučila i tomu, koho z celého srdce nesnáším, protože potom by si uvědomil, co je pravý život a hlavně pravý zázrak!

Na sv. Valentýna (2010)

Prvních několik minut to bylo pro mne utrpením, ale když se člověk na to dokouká, řekne si, že to tak strašné nebylo. Musím souhlasit, dá se na to koukat, není to taková ta trapná komedie a co nedává smysl, ale tohle smysl dává. Klasický příběh, kde to má pravdivé jádro a to se mi líbilo, není to nejlepší film světa, ale koukat se na to dá a to je důležité, ne? Popravdě to tady moc chválím, ale podruhé bych se asi na to nekoukla.

Mistři švindlu (2006) (seriál)

Občas nereálné, ale na druhou stranu je to vážně poučné, jak si dát pozor před parchantama, s prominutím. Tenhle svět by už nevědí co by a to je dobré, pro nás lidi co nemáme miliony ;)

Vtip za stovku! (2012) (pořad)

Divné, občas se i zasměju, ale většinu těch vtipů co říkají už znám, takže pro mě moc nezáživné.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Pokračování, pro některé špatné, pro mě ovšem dobré. Trochu více přehnané oproti prvnímu dílu, ale jak jinak by to mělo být? Podle mě, to bylo dobré. Efekty,herci - prostě všechno tohle mě připadá dobré. Dobře, děj trochu pokulhává od předešlého dílu, ale o čem jiném by to mělo být? Je to více válečné (což nemusím), ale to je ono. Já války nesnáším a v tomhle filmu mi to vůbec nevadilo, možná proto, že tam nebyla krev, rozřezané hlavy apod., ale tohle mi dalo odvahu se zase kouknout na něco jiného. Pro mě tohle vždycky bude film, na který se ráda podívám.

Transformers (2007)

První film co jsem od Baya viděla a jsem úplně nadšená. Tihle roboti jsou úžasní. Obrovský stroj, ale city to má, to je.. neuvěřitelné. Na konci filmu jsem byla jako v transu, myslela jsem, že to nebude dobré, ale to bylo víc jak dobré, to bylo prostě neuvěřitelné skvělé. Myslíte si, že to moc chválím? Já si nemyslím, je to tak jak to tady teď píšu a jak to píšou lidi pode mnou. Tyhle monstra vás dostanou, a kdyby ne, tak vás rozhodně dostane Bayova režie. Michael tomu dal život, efekty nebyly jen "parodie na efekty", prostě film jak se patří. A samozřejmě v každém filmu musí být láska. Megan Fox to pořádně rozjela a jsem ráda, že to hrála ona, nikoho jiného se neumím představit místo ní. Shia, další hlavní postava, podle mě, skvělý herec, takový ňouma na začátku, ale potom to bylo prostě, asi se budu opakovat, ale bylo to prostě úžasné. Herci, efekty, děj, monstra - a to pod jedním jménem - Michael Bay. On to udělal dobře a dobré to prostě zůstane.

VyVolení (2005) (pořad)

První serie byla vážně skvělá, ale potom už to šlo z kopce..

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

Někteří jsou z toho úplně vedle, ale já pořád hledám proč. Nic jsem nenašla. Humor? Jo, ten tam je, ale prostě něco mi tam chybí a pořád nevím co, což mě celkem štve.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Jejich vzrušující život je kouzelný. Ony se prostě nenudí, ale to neznamená, že se nenudíme ani my. Některé díly byly, jak to říct a neurazit je, no, prostě trapné, ale u některých jsem se vážně zasmála nad jejich bláznivými nápady. Hodnocení je u mě docela dost kolísavé a tak jsem to utla a dala 3*.