• Reality-TV

Krev jako čokoláda (2007)

Moc jsem tomuto filmu nedávala, protože mě horory nebaví. Ale u toho dle filmu jsem se spletla. Bavil mě více jak dost a věřím, že mě bavit bude. Podle hodnocení to pro některé lidi asi nebylo dobré, ale mě se to líbilo. Nebylo to nejlepší, ale ani nejhorší. Herci byli fajn, děs byl fajn, vlci byli úchvatní, tak proč tomuhle filmu nedat šanci? Myslím, že by mu to neuškodilo a vám také ne. Doporučila bych ho snad jen fanouškům fantasy a fanouškům vlků, nedoporučila bych to určitě někomu, kdo nemá rád nadpřirozeno nebo fantasy. Koukněte zklamaní nebudete, podle mě. :)

Volejte Novu (2003) (pořad)

Na vážné otázky stejně neodpoví tak proč se snažit...

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Svým způsobem je to dobré, ale ti "návrháři" asi nikdy neviděli sladěný pokoj. Většina pokojů co udělají se mi nelíbí, není to hezké. Je to leda tak trapné.

Twilight sága: Zatmění (2010)

První díl, který je vážně přesně podle knihy, ale ani to moc nepomohlo. Tenhle díl nebyl zaměřen na jejich lásku, ale na tu válku ke konci. Ovšem já byla za tohle ráda, vlci jak pomáhali upírům se mi vážně zamlouvalo.

Třináctý rok (1999) (TV film)

To už není snad normální. Rok 1999 a všichni se už snad dočista zbláznili. Nemám slov jaká je to totální kravina!

Soccer Mom (2008)

Tohle byl.. trapas. Ne pro mě, co se na to koukám, ale pro Emily Osment. Ona je přeci dobrá herečka a takhle si prostě kazí kariéru. Kdyby nebyla u disney, tak si myslím, že má i na pořádně slušnou kariéru, ale jestli se nepustí těchhle špatně natočených komedii, tak se může jít rovnou zahrabat.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Bydlím na vesnici, mám ráda fotbal, chodím se na něj koukat do vedlejší vesnice, ale tohle je na mě moc. Vtipy, jsou některé dobré, některé ohrané, ale to není to co to kazí. Já ani nevím kdo nebo co to kazí, ale pro mě je to průměr. Prostě další seriál co brzy skoční. A teď co se chystá film, to nebude o nic moc lepší.

Tudorovci (2007) (seriál)

Moc toho o tomhle seriálu nenapíšu, viděla jsem pouze pár dílu, ale myslím si, že je to pro mě úplná ztráta času. Omlouvám se Vám, ale tohle si o tom myslím. Nebudu se rozepisovat, ale to už bych radši koukala na nějakou odpornější parodii..

Odložené případy (2003) (seriál)

Dobrý seriál na nudu. I když si myslím, že je to trochu.. jak to říct, nereálné? Možná? Mám ráda nereálné věci, ale to se mi zdá na normální seriál moc. Ale mě to, kupodivu, moc nevadí. Dobrý nápad, i když občas herci pokulhávají, ale nestěžuju si.