• Reality-TV

Jessie (2011) (seriál) odpad!

No, tak to se Disney teda předvedlo. Sice jsem zatím viděla pouze první díl, ale Debby Ryan byla lepší v The Suite life on deck a to mi nikdo nevymluví. Opět je tady hlavní postava, která je krásná, chytrá a moudrá (jako každý američan). Jsem zvědavá jak to bude pokračovat, ale už teď vím, že tohle nebude můj oblíbený seriál na Disney..

Mejdan v Las Vegas (2008)

Cameron Diaz patří mezi moje oblíbené herečky a tento film patří mezi mé nejoblíbenější komedie. Když jsem viděla spojení DIAZ - KOMEDIE, neváhala jsem a hned jsem se na to podívala a nelituji. Celý film mě bavil a ani mi nevadilo, že to mělo typický americký konec. možná, že to tady má pouze 62%, ale u mě to má mnohem vyšší hodnocení ;)

Je to i můj život (2009)

Dostalo mě to! Krásný film, i když smutný, ale co oni předvedli bylo famózní! Takový smutek jako u tohohle filmu jsem dlouho nezažila. Výborné obsazení se skvělým dějem. Anna nebo-li Abigail - ona byla prostě skvělá, tak mladou a výbornou herečku jen tak nenajdete a ona má vše co si každý přeje (myslím teď vše ohledně hraní). Tenhle film vás dostane, nemám ani slova jak tento film popsat, všechny slova by nebyly přesné. Hodně hraje na city, ale kdo by nebrečel kdyby měl dceru s takovouhle odpornou nemocí. Bylo mi ji líto, ani nevíte jak! Tohle si zaslouží 5*!

Protivný sprostý holky (2004)

Prostě teenagerovský film. Zábava, průměr a neoriginální děj = dobrá zábava ne? No trochu přeháním.. bylo to vážně dobré :)

Top Gear USA (2010) (pořad) odpad!

Odporné napodobování angličanů, to umí jen američani. Vtip? Žádný, kouzlo? žádné, skvělé napodobení? vůbec! Američani si asi právě teď trhají vlasy, jelikož tak výbornou show jako Richard, James a Jeremy NIKDO neumí!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tohle vyjádřit slovy nejde. Seriál, který pobaví každého.

Lemonade Mouth (2011) (TV film)

Tak po dlouhé době nás Disney překvapil něčím skvělým! Písně byly vážně dobré, herci dobře naivní a děj byl perfektní. Konec nebyl tak podobný jako u jiných Disneyovek, ale tohle je to kouzlo co tento film má. Kdo má rád hudbu tak tenhle film nesmí vynechat. Jak už jsem říkala Disney mile překvapil, nic nadpřirozeného, nic okopírovaného, pouze všechno originální a překvapivé. 4* si to zaslouží.

Příšerky z podkroví (2009)

Příšerky byly vážně povedené. Děj byl také dobrý. Celý film mi přinesl vážně skvělou náladu, taková vážně skvělá oddychovka, která Vás zaujme jak dějem, tak i herci :)

Avril Lavigne: The Best Damn Tour (2008) (koncert)

Avril Lavigne je jedna z mých hodně oblíbených zpěvaček. Možná, že to není Beyoncé co dá všechny vysoké tóny, ale má něco do sebe. Její rockový hlas je skvělý a tenhle její koncert taktéž. Pro mě pořád vede a být na tomhle koncertu tak jsem vážně šťastná!

Upíří deníky (2009) (seriál)

Stačí slovo Damon - Stefan - Elena. Tohle úplně stačí a každý si hned vybaví The Vampire Diaries nebo-li Upíří deníky. Kniha je oproti tomuhle vážně malinká - špatně se čte, namyšlená blondýnka, která chce pozornost. Tohle neni ELENA jak ji známe. Ovšem tenhle seriál je prostě pravý americký. Má hnědé vlasy, žádná namyšlená holčička (oproti knize). Ale Damon to vše zachránil. Co dodat prostě tenhle seriál je pro girl-teenagery. ;)