• Reality-TV

Marley a já (2008)

Tak tohle je úžasný film pro všechny. Teda, né pro ty co nemají rádi zvířata. Plno vtipných scén. A všech dvaadvacet psů co hráli jednoho psa byli úžasní! Konec je opravdu velmi smutný, proto konec nemám ráda. Ale jinak film byl skvělý.

Zkus mě rozesmát (2011)

Adam Sandler opět nezklamal svou vtipnou postavou. Upřímě víte hned na začátku co se stane na konci, ale ani to mě neodradilo. Je to skvělý film s dobrým obsazením co víc dodávat..

Exmanželka za odměnu (2010)

Vážně dobrý film pro volné chvilky. Kdo dá odpad tak vážně neví co je dobré, když nenašel žádnou pozitivni věc na tomto vážně dobrém filmu. Dobré obsazení - první*, dobrý děj - druhá*, vtipné scénky - třetí*, zajmavý konec - čtvrtá*... takže 4*..

Sociální síť (2010)

Nechápu proč jste všichni z toho úplně vedle. Je to film o facebooku. Ááááha už to chápu. Jste vedle z toho, že to je o známé sociální sítí. No musím přiznat, že je to vážně vtipné. No, nic méně je to celkem dobré, ale na plný počet hvězdiček to ještě nevidím.

Život jde dál (2006)

Ne že by tohle byla skvělá komedie. U tohodle s moc nezasmějete. Tohle je takový průměr, je to takové.. ani nevím jak to popsat. Prostě je to dost slabé a na to, že to je komedie.. tak u toho jsem se nezasmála..

Monte Carlo (2011)

Taková nereálná oddechovka..

Let's Dance 3D (2010)

Tento díl byl slušnej a 3D se k tomu opravdu hodilo. Kdo má rád takové filmy, tak tohle si zamiluje, ale každej má jinej názor ;)

Superkočky (2010) (seriál)

Taková oddychovka.. Je to jako film, ale uspořádanej do jednotlivých dílů. Puberťáci na střední, roztkeskávačky, fotbalisti, teenager-love.. Ale celkem dobré..

Transformers 3 (2011)

Nebudem si to nalhávat. S Megan Fox to bylo lepší, je to lepší herečka a skvěle se do toho filmu hodí, než ta blondýnka. Efekty byly užasné, herci taktéž. Jde vidět, že režisér je prostě třída. Děj byl přehnaný.. ale pořád se na to dalo koukat. Proto 4*