Úplné zatmění (1995) odpad!

Už před lety Cartman v South Parku tvrdil, že "všechny tyto filmy jsou o tom, jak teplí kovbojové jedí pudink". Zlatá slova.

Věčný žid (1940)

Se všemi výroky tu nelze souhlasit, ale mnohé jistě stojí za úvahu. Já mít 15 let, žít v Berlíně 1938 a vidět tuhle propagandu, tak židy hejtim nehorázně. Já je sice nemusim ani teď, ale co je moc to je moc, fanatická totálka. Ty zvířata sem radši přeskočil s timhle sou pěkný prasáci, se nedivim že se pak za to sami kastrujou obřízkou.

Narušení (1999)

za Angelinu 4*, jinak takovej pěknej 3* film

Tajemství (2006)

po zkouknutí tajemství už je to pár let dozadu, jsem šel na ruletu s bratrem a zkusil jsem využít tu sílu a nějakym způsobem jsem uhodl 2x číslo přesně za sebou bratr tomu nemohl uvěřit a doteď ho tohle totálně pohltilo, já se tomu tak nepodal, ale vím že něco na tom bude....člověk když se vážně soustředí a jde si zatim na 100% tak toho dosáhne podobné to je i u střelby na bránu atd. všechno je to jen v hlavě...

Ona (2013)

Chtělo by to lepší konec, akčnější děj a trošku víc optimismu do toho. Jestli takhle vypadá budoucnost, tak schizofrenici jako verbal maj zelenou mezi náma. Jinak dobrej film, jenom Scarlettin hlas mě občas už místy dosíral.