Invaze světů (2005) odpad!

Dal sem tomu 30 minut stačilo...

Dobroty (2001) (pořad)

5* za nejvíc trapnýho Novotnýho :D.

Novoty (1997) (pořad)

Za nejvíc trapnýho Novotnýho 5*.

Mr. GS (2008) (pořad)

Kam se na ně hrabe Kraus tyhle dva to dokážou rozjet pořádně a né jako ten šašek od matoni. Už se lidi proberte ty vole od dob Tele Tele sou to nejlepší český komici!

Partička (2011) (pořad)

Tento typ humoru je pouze pro ty co žijí normální život a nejsou žádnými namyšlenými snobi nebo myslící nadprůměrně inteligentní tatary. BTW správnej českej humor a kdo s tim nesouhlasí neni buď Čech a nebo je to cikán s židovskými kořeny po muslimské matce a světském otci z Bulharska.

Partička (2009) (pořad) odpad!

Trapná Slovenština opravdu Česká verze je 100x lepší posraný čoboli nemůžu ani vystát jejich humor stojí za velký prd

Hranice života (2005)

Na mě až moc psycho k pochopení, ale na konci sem si to nějak dal dohromady supr film.

Ben X (2007)

Chtěl jsem dát 3*, ale za posledních 15minut filmu tam ta jedna hvězda narostla :)

Warrior (2011)

Hodně dlouho jsem čekal na tak emoční film a finále to se prostě nedalo udržet. Tomuto filmu oscara, hudba na konci taky masakry. Btw kdo sám nemá bratra, nemůže to tak prožít na 100%.

Zkažená mládež (2007)

Tohle by měli na školách pouštět těm frajírkům, ať si moc nedovolujou nebo je může potkat tohle. Parádní film.