Červený trpaslík (1988) (seriál) odpad!

Je to katastrofa, že tohle se dostalo na světlo světa a ještě si to získalo fanoušky. Vtípky jako ha Kocoure kde máš kravatu? A mám se smát 10minut jako čemu nebo co je na tom tak super viděl sem všechny díly a ani v jednom sem se nezasmál takže celkem obdivuju humor fanoušků tohohle seriálu přeju pěkné pokoukání až si to budete pouštět znova a smát se sami sobě :D

Bathory (2008)

Pokud mám hodnotit toto, jako Slovenskýá film, tak mi i Jánošík přišel zajímavější, herecké výkony dobré, ale zbytečně dlouhý film, který začal až nudit. To co se od něj očekávalo určitě nesplnil a možná že některé v kinech až naštval pro mě 50% za zpracování příběhu a Česko - Slovenskou spolupráci v hercích.

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

80% na Slovensko asi nejpovedenější film k Jánošíkovi, pěkná hudba, herci také dobří, jen škoda, že mi film přišel že se nese v duchu takového Emo stylu stále tmavo stále smutno a když veselo tak jen v hospodě na 2minuty, jinak pěkné pokoukání.

Počátek (2010)

Paráda paráda paráda. Na tomhle sem byl v kině a stálo to konečně pořádně za to, člověk i zapomene na to že musí jít vykonat potřebu radši než, aby mu unikla jen vteřina z filmu. Super akční a přemýšlivý film s DiCapriem paráda snad už za tuto roli dostane vysněného oscara, jinak to zakončení filmu bylo mazácké :)

Kožené slunce (2002) (TV film)

Parádní film, na který se s chutí vždy rád v televizi kouknu.

Slunce, seno, erotika (1991)

Naprosto dokonalá legrace v podání známých českých herců je nezapomenutelná. Jediné co mi vadí je to, že tuto trilogii dávaji každý půl rok v televizi a díky tomu se to stalo ohranou záležitostí, ale filmu nebudu kvůli tomu ubírat za to si nemůže 5* jasných!

Auta (2006) odpad!

Tento film bych okomentoval větou: Špatný pokus o vtip v podobě animáckých aut. Jestli jsem se během filmu jednou zasmál, tak jedině když sem zavřel oči a myslel na jiný legrační film. Pro děti tak do 6let je to pokoukáníčko na autíčka, ale pochybuju že se u toho někdy zasmáli. Pro mě se tento film stal naprostým propadákem.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Slušný film člověk střídá smích a zavírání očí do spánku. Samozřejmě jsou lidé, kteří se tomu dokážou smát až se chytají za břicho, ale je to spíše tím, že už je teď tradicí říct Pulp Fiction? Nejvetší sranda kámo úplně sem nemohl. S tim smíchem bych to bral do určité míry, tento film zblbnul tzv. komediálním pozérstvím k němu.

Skrytá identita (2006)

Film Skrytá identita oceněn 4 oscary se musí skutečně vidět. Trošku překvapivý závěr, ale přeci jen člověk nemůže alespoň stále tvrdit ,,no jo no americkej film to musí skončit dobře".