Ready Player One: Hra začíná (2018)

Mám nutkání na to jít ještě tak alespoň 3x z toho jednou na českej dabing, jednou na 4D a jednou na 3D Imax...ano správně byl sem na tom 2D s titulkama (viděno po druhé v Imaxu a jedno velké másaka, jenom můžu doporučit).

Jupiter vychází (2015)

Míla Kundis se umí celkem rychle poprat s tím, že má vládnout galaxii, na mě to ovšem nepůsobí vůbec normálně a jedinej bonus mi přijde Čeněk Zfetum, kterej výjimečně vyčnívá.

Coco (2017)

Od začátku to má šmrnc, i když jsem se trochu bál, tak to nabralo obrátky. A výbordelný a hodně silně emoční na animák.

Koe no katači (2016)

Perfektní, od prvního shlédnutí 5 centimetrů za sekundu jsem neviděl anime, které by se tomu kvalitou celkovýho zpracování vyrovnalo a tohle je teda kandidát jasnej...

P.K. (2014)

Občas se to táhne, ale chápu, že když je to natočené podle skutečné události, tak chtějí ukázat vše do podrobna. Na Indii super film.

Single Man (2017) (seriál)

Zatím výborný a trefný, hodně vtipných hlášek a černý humor nejlepší :D

Wind River (2017)

Atmoška vás tak vtáhne, že se od toho neodtrhnete ani na chcanec :D, pro mě jasná topovka a to i bez nějakejch extra super herců, žhavej kandidát na oscary. Hudba i kamera mazec...

Gamers! (2017) (seriál)

Od prvního dílu se to začíná stupňovat a je to zupa! Dodávám zakončení 6. dílu legendary :D

Dunkerk (2017)

Upřímně jsem chtěl dát plnou palbu hlavně za akčnost, kdy mě občas mrazilo a strnul jsem v sedačce, hlavně i díky hudbě a střihu. Ale nepochopil jsem proč je posun minulosti a budoucnosti tolikrát, až se nad tím člověk zamýšlí a tím pádem přestává vnímat film, jako takovej. A to nemluvím o postavách legendy z Hroznové Lhoty áká Metrixe, řekl bych v hlavní roli feat. pošuk Harry, na kterým je vidět přemíra snahy ukázat světu, to nejsem já myslíte si to špatně, za mě tímto totálně Angličané propadli a radši jsem fandil žabožroutovi. Nevidět to v Imaxu, tak hvězda dolů a to nechceš!