Kámoš k pohledání (2009)

Místy trochu nudné, ale celkem pohodový film. Ve filmu Kopačky se mi Segel líbil více. A Rudd sice nepatří mezi mé nejoblíbenější herce, ale v tomhle filmu se mi líbil. Takže 3* nejsou pro tenhle film moc ani málo. ;)

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Příjemná romantická komedie (a ty já mám rád, když jsou dobré, jako třeba tahle). Rozhodoval jsem se mezi 3-4*, ale nakonec díky Smitha to jsou 4*, ten snad dokáže hrát ve všem :)

Power Rangers: Film (1995)

Hodnotím to kladně z větší části kvůli dětství. Jinak tento filmse mi nelíbil tak jako seriál, ale i tak se mi líbil :), ach ta nostalgie..

Den D (2008) (pořad)

Příjemná změna ve vysílání v ČR, originální, něco tomu ještě chybí, ale konečně někdo dostal dobrý nápad :).

Süpermen dönüyor (1979) odpad!

supermen? spíše sra-komen :-X děs a hrůza, přesně jako Indický superman (hloupí lidé točí hloupé filmy)

Superman (1987) odpad!

z takových "filmů" je mi vážně na blití...

500 dní se Summer (2009)

To, co jsem viděl v tomhle filmu, můžu vidět i ve skutečném životě, což je na tomhle filmu úžasné. Shledněte a uvěříte. ;)

Camp Rock (2008) (TV film)

* za krásnou Demi Lovato, ovšem jenom za vzhled a né za herecké schopnosti a některé písničky byly pěkné, toť bohužel vše.

Góóól! III. (2009)

Ani pořádně nevím proč jsem tomuhle filmu dal tu 1*, asi kvůli 1. a z části 2. dílu. Jinak bylo by lepší kdyby se tenhle film nikde nevysílal.

Magazín Ligy mistrů (2002) (pořad)

Liga Mistrů je nejlepší soutěž na světě a tenhle magazín to jenom potvrzuje.