Ve jménu otce (1993)

Film, který dokázal opravdu slině a emocionálně navést pocit že se koukám na opravdové záznamy. Herci zde předvádějí přímo strhující výkon s dokonalou režií, která dokázala přesvědčivě podat život Gerarda Conlona a jeho rodiny, dokázal předvést chyby a lidi, které měli co dočinění s právním systémem, a dokázala ukázat krutost lidí, která je všude stejná. Dokázal mě dostat do prostředka dění ve kterém jsem jednoznačně věřil v osvobození..Film, který zaslouží zhlédnutí.

Tajemná řeka (2003)

Opravdu dobrý film, který mě dokázal upoutat obrovskou dramatičností, vyvrcholený neočekávaným koncem. Tim Robbins předvedl své maximum, líbil se mi S. Penn jako gangster. A Kevin Bacon zde hraje vlastně dobráka, i když vždycky hraje záporáka a zde mu to šlo.

Muž ve stínu (2010)

Opravdu dobrý thriller, plný zvratů a hlavně napětí. Je zde i chytrý příběh se zápletkou, která vás nenechá přestat myslet na všemožné záhady ohledně příběhu. Celý film byl dokonale laděn s hubou a hereckými výkony které tento film dohnali skoro k dokonalosti. Závěreční zvrat, který se prostě ani nedá čekat, celý film tušíte že něco není v pořádku a když si to přestanete myslet tak se to stane.

Fantomas (1964)

Jedna z mích nejoblíbenějších už klasických komedií u kterých se zasměji ale zárověň mohu vidět i velký kus práce na příběhu, se samozřejmě dokonalým Funesem.

Sociální síť (2010)

Jelikož nemám facebook, tak jsem pořádně nevěděl kdo je ten Mark Zuckerberg, takže film pro mě byl velice zajímavý..také jsem nemohl posuzovat jestli herci zahráli své role dobře, myslím to jako s napodobováním gest.. Eisenberg hrál dost nafoukaně což se mi líbilo.. Celý film jsem vlastně poznával jednotlivé osoby, Fincher udělal v podstatě ze Zckerberga pěkného hajzla a jestli je vše pravda tak nevím jak může mít facebook tolik lidí asi je to paradox ale i tak.. Film je udělán velice dobře sice jsem na začátku čekal trochu více ale později se to rozjelo a z filmu o facebooku se stal film o lidech co ho založili..

Králové ro(c)ku (2006)

Tento film jsem shlédl díky dlouhému naléhání kamaráda... Moc se mi nechtělo Jack Black není zrovna můj favorit. Jako film to bylo docela průměrné ale jako hudební film to už bylo něco jiného, je vidět že Black má talent, písničky které zde hráli byli opravdu dobré, sice jsem si musel přetrpět pár trapnějších scén ale song to většinou zachránil.

Přepadení v Pacifiku (1992)

Tento film je opravdu klasa mezi akčňáky: kuchař náhodou bývalý nejlepší agent s výcvikem zabíjet, který má možnost pobít celou loď a to s největším potěšením. U tohoto filmu jsem se skvěle zasmál a akční prvky také nebyly špatné, sirové maso které jí jen ti nejdrsnější!... pokud chcete něco na odreagování tak tohle je přesně film co hledáte. Segalova jedna z mála koukatelných rolí.

Na sever Severozápadní linkou (1959)

Opravdu dost zajímavý film, který mě v mnoha chvílích dokázal pobavit. Křivé obvinění na obou stranách, s lehkomyslným Cary Grantem..

Naprosto stupidní komedie u které se bohužel musím smát.. Debilně usmívající se Kazach co sere v keři na chodníku, mě prostě dostal.. je hodně podobných komedií co jsou ve spodní černé tabulce čekal jsem že tohle bude něco mezi středem protože jsem si myslel že tolik šílenců co se smějou blbovinám tu snad nemůže být ale ono jich tu je několik tisíc..

Mulholland Drive (2001)

Tento film se asi tříčtvrtinu filmu dobíral k nějakému vyvrcholení to bylo jasné. Klasicky napínavý příběh s nedojasněnou pointou.. ale potom z ničeho nic změna! Vše se najednou obrátí vzhůru nohama a člověk musí začít přemýšlet co se stalo, proč se to stalo. takhle jsem přemýšlel pár minut až mi to došlo, přesně tohle je to co jsem měl cítit.. nevědět nic a myslelt si že s toho něco dostanu a vyřeším to ale to nejde.. každý si tím asi musel projít.. Jedná se asi o nejmysterióznější film co jsem kdy viděl.. u všech předchozích je zápletka ale zde je jakoby vynechána a rovnou přesunuta k dramatickému konci což není pro lidskou mysl jednoduché.. Tento film se nesmí brát jako ostatní filmy tohoto tipu toto je něco zcela jedinečného a dokonalého. Ještě teď si říkám nepřehlídl jsem něco?