Katka (2009)

Poměrně silný zážitek. Vidět to ve filmu podle napsaného scénáře je jedna věc, ale vidět to v dokumentu se skutečnými lidmi, kteří takhle skutečně žijí, je úplně něco jiného. Během sledování jsem mnohokrát nevěřícně kroutil hlavou a cítil znechucení a opovržení k hlavní protagonistce. No a ten její přítel Roman, to je kapitola sama o sobě. Takových lidí mi nikdy nebude líto. Smekám před paní režisérkou, že vůbec dokázala s takovými existencemi natáčet. Rozhodně pouštět ve školách, třeba to zabrání zrodu dalších Katek.

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Futurama měla vždy ujeté zápletky a u komediálního seriálu na ději přeci jen tak moc nezáleží, ale tohle byla vážně podivná splácanina, která místy neměla hlavu ani patu. S vtipy je to tu tak 50:50. Polovina výborných, polovina trapných. Navíc některé gagy, byť by byly docela vtipné, trvají příliš dlouho, takže do té trapnosti nakonec stejně spadnou. Předešlé dva filmy byly o něco lepší, ale i tak se jedná o zábavnou blbost na jedno zhlédnutí.

Sherlock Holmes (2009)

Možná by se dalo hovořit o prznění tradičního Sherlocka, ale toho jsem já stejně nikdy moc nemusel. Tohle modernější pojetí se mi zamlouvá mnohem víc a velkou zásluhu na tom má Robert Downey Jr. Čistá zábava, toť vše.

Smrt čeká všude (2008)

Zcela jistě povedený a napínavý snímek, ale ze sledování jsem si nic moc neodnesl a zítra si na něj už ani nevzpomenu...

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Bender's Big Score měl solidní příběh, jenže nebyl tak vtipný. U druhého filmu je to přesně naopak. Po dějové stránce to poněkud pokulhává, ale kadence vtipů je obrovská. Velmi dobře jsem se pobavil.

Grizzly Park (2008)

Pustili nám to v autobuse cestou na Slovensko. Neuvěřitelně jsme se u toho nasmáli. "Já myslela, že je to kočička." :D

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Z hlediska vtipnosti to na seriál v žádném případě nemá. Doufal jsem, že se budu smíchy popadat za břicho, jenže jsem se toho nedočkal. Děj však nebyl špatný, cestování v čase bylo zajímavé. Jen to holt nebylo moc vtipné no...

Con Air (1997)

Sakra, to byla ale kravina :D Jinak to říci nejde. Bavil jsem se, akční scény jsou povedené a herecké obsazení je tu více než slušné (až na toho Cage), ale nějak se prostě stydím dát tomu vyšší hodnocení...Takhle zkrátka vypadá béčko s áčkovým rozpočtem a áčkovými herci.