Most do země Terabithia (2007)

Jeden z nejkrásnějších výletů do fantazie, který jsem měl tu čest podniknout.

28 týdnů poté (2007)

Oproti Boylově supersračce je tohle veledílo.

Mlha (2007)

Ne, moje hodnocení se nevztahuje pouze na odzbrojující konec. Hodnotím celý film. Např. to, jaká tam byla geniální atmosféra. Ještě nikdy jsem snad neměl takovou radost, když byla zabita jistá osoba. A že je tohle béčko? Naprosto nesouhlasím 98%

Pokání (2007)

Nádhera. A Dario Marianelli je božan, takhle nádhernou hudbu jsem již dlouho neslyšel. England prevails!

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Sly se nám opět vyznamenal. Tentokrát ale v dobrém slova smyslu. Rambo nám pořádně zestárnul, ale to nemění nic na tom jakej je to řízek. A pořád používá luk! Páni no ten jim to s tím lukem nandal. A vůbec, další Silvestrova "stará" role, které se zhostil tak, že někteří staříci, by mohli závidět. Víme o kom mluvíme, že Johne McClane :)

Tudorovci (2007) (seriál)

Jonathan Rhys Meyers je démon. Tohle je ale pouze "dobrá" série. Škoda, že nedosahuje kvalit Říma (např.: kulisy, "triky" atd...) Herecké výkony jsou perfektní (hlavně ten Meyers) ale když vono to někdy sakra drhne. Nedokáže vás to holt pohlit, tak aby jste "dali" třeba 3-4 díly denně, a to je škoda. Tím to pro mě končí. 65% po půlce první řady, a druhou ani vidět nechci

Noc patří nám (2007)

Pořádná oldschool akce. Pěkně to šlapalo a honička v autě patří k vrcholům filmu. Šlapalo by to ale víc, kdyby to bylo o takoých 15 minut kratší. Závěrečný zátah na Ruské překupníky drog byl taky fajn. Čekal jsem, že Wahlberg tam dostane víc prostoru, ale co. Joaquin hrál božsky a Robert Duvall byl taky dobrej. Rusáci mě fakt naháněli strach. A pak je tu Eva Mednes... 88%

Jumper (2008)

Jasně je to blbost, ale hodně dobře natočená blbost. A podle konce, bych si dovolil říct, že se nám to teprve rozjede...

Nelítostný souboj (1995)

Místy zbytečně zdlouhavé ale i tak jedna z nejlepších kriminálek. Geniální je dialog u kafe :) 85%