Training Day (2001) odpad!

Tosim napsal, že mu to připomělo Prohnilé - u těch jsem se aspoň bavil. Tohle byla nesnesitelná nůůůda. Nechápu kam dala Akademie oči, tohle vážně nebyla role na Oscara. A lidi kam jste dali oči vy?! 77% - to je fakt nemožný . . .

Letec (2004)

Ano, Tosime. Hnidopichové od Titanicu mají už hubu zacpanou . . .

Záhada Blair Witch (1999) odpad!

Origináln? Možná. Nudné? Určitě ! ! ! Klidně mě za to upalte

Pearl Harbor (2001)

Nevim co bylo dřív. Ale tohle je vykradenej Tmavomodrej svět. a navíc nuda

Kokosy na sněhu (1993)

Kdo si nohy nemeje si ani hlavu nečeše si? Sanka, Sanka vyhraje Jamajka!!!

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Srdcová záležitost. Pochopitelně se nemůže srovnávat se seriály jako Battlestar Galactica, ale i tak mě nehorázně baví. Všechny postavy jsou tak perfektně vybraný, že musím jenom tleskat. Když tenkrát Daniel umřel, Jonas byl skvělá náhrada. Když Hammond odešel, oblíbil jsem si Landryho. Když O'Neill odešel do "důchodu" skoro jsem uronil slzu. Mimochodem RDA je božan! A jeho špičkování se s Danielem seriál občas pozvedá do žánru komedie...) A Carterová (pastva pro oči) s Teal'c tam jsou v každé epizodě (!!!), takže o zábavu máte postaráno. Teal'c je týpek. Když si tenkrát prohodili těla s Jackem, čůral jsem smíchy. Když se pak zjevila Vala, byl jsem jak u vytržení! No a Mitchell? "Like my granma used to say..." To mě vždycky poslalo do kolen. Tohle je prostě seriál jak má být. Akorát bych mu vytknul jedinou věc, o to je ale závažnější! Proč 10 řad, když jste mohli s fanfárami skončit v tom megafinále (o kterém si 10. řada může nechat zdát) 7. řady?! Proč to zbytečné natahování? (I když, jak už jsem psal výše, Vala ani Mtchell mi nevadí...) Prostě zkrátit to o minimálně 9. a 10. řadu a máte nejgeniálnější seriál všech dob! Nebudu dál psát, protože je to zbytečný. Někomu to sedne, někomu ne... Mě to sedlo, a celý StarGate SG-1 jsem viděl už třikrát!

Bokovka (2004)

Doufám, že má Cival s tím zráním pravdu. Tenhle film byl totiž napoprvé nůůůůůůůdaaaaaa

Skála (1996)

Hej kotě! Chceš vědět kdo zabil Johna Keneddyho?