Batman a Robin (1997) odpad!

George Clooney paprávu považuje tenhle film za největší chybu své kariéry.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Povahu a kvality tohodle seriálu docela přesně vystihuje tenhle vtip: Přijde Brandon do školy a tam stojí Steve u svojí skříňky a brečí. B: Čau Steve, co se ti stalo ? S: Když jsem si zavazoval boty, tak jsem si utrhl tkaničku. B: A nechceš si o tom popovídat ? V podstatě ten seriál o ničem jiném není.

Válka světů (2005)

Knihu jsem nečetl ael když jsem tenhle film viděl poprvé nemohl jsem přijít na to proč ho všichni tak zhazujou. Že Spielberg šlápl do hovna atd. Já sem od začátku až do konce držel Tomovi Cruiseovi palce. A byl jsem naprosto unešenej. Na podrué a napotřetí už to tak dobrý nebylo ale pořád hodně silný čtyři hvězdy

Góóól! (2005)

Někde jsem četl, že je to ohraný příběh a film si stěží sáhnul na tři hvězdíčky. Ale je to natočený tak, že mladýmu Santiagovi držíte palce od začátku do konce. Když mu byl rozbit respirátor bylo mi ho líto, když ho vzali do klubu radoval jsem se s ním. Když mu umřel táta plakal jsem s ním. Když vyhrál svůj první zápas... nevím jak vyjádřit svoje pocity. Když na diskotéce nejdřív potkal Beckama a pak Zidaneho a Raúla, zíral jsem stejně jako on. A Baroš v závěrečným zápase byl už jenom třešničkou na dortu.

Tombstone (1993)

Nejlepší western co jsem viděl. Tanec s vlky a Nesmiřitelní se můžou jít zahrabat. Na tomhle jsem vyrostl. 19.7.2008 Děkuji České televizi, s dabingem, tak jak jsem si to pamatoval z dětství.

Ti druzí (2001)

Poprvé od Věci sem se opravdu bál.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Víte, o sequelech se říká, že většinou stojí lidově řečeno za hovno. Jenže druzí Piráti jsou příkladem naprosto opačným. Zrají jako víno. Pro mě lepší než jednička. Jak zápletkou, tak triky. A hudba je lepší o 80% Je jasně slyšet, že jedničku dělal žák a dvojku Mistr. Tím ovšem nechci znevažovat Klausovu práci. Příjemný je i konec. "Je totiž jenom jeden kapitán, který vás může zavést až na konec světa." Byla škoda, že sem poznal kdo ten kapitán je, ale když jsem viděl výrazy ostatních diváků bylo mi jasné, že v kinosále jsme mohli být nanejvýš tři kdo tohle tušil. edit: 26.5.2007 Po duhém shlédnutí trojky musím říct, že DVOJKA VLÁDNE ! ! !

Ostrov (2005)

Když se tak na to tady koukám, tak nechápu jak mohli kritici tenhle skvost strhat. Je to úchvatný a vůbec ne infantilní atd..Já dávám ***** Pro ostatni: THE ISLAND AWAITS YOU

Návštěvníci (1983) (seriál)

Hovoří CML. Centrální mozek lidstva . . . . . . . .

Poslední Mohykán (1992)

Vím, že už to tu několikrát bylo. Ale ta hudba je synonymem slov dokonalá, podmanivá, geniální. . . Nejlepší film Michaela Manna