Dannyho parťáci (2001)

Dokonala znrova oddychovka. Soderbergh proste umi. Navic kupa prednich hollywoodskych star se tu predhani jak na vystave chrtu a to ja muzu.

Soukromý víkend (1985)

No tak podivejte se na nej dvaadvacetileta budouci hvezda se tu prohani coby pubertalni mladik na dovolene se svym kamaradem. Tak tenhle film jsem videl asi tak 58krat. Divali jsme se na nej s bratrancem porad dokola, to nam bylo asi 8let. No a porad ma ten film cosi do sebe. V dnesni dobe prcicek a jinejch teen hovadin by urcite neobstal, ale tenkrat to bylo neco.Dva mladici co si chteji na dovolene uzit, avsak stiha je jedna blazniva pohroma za druhou. O zabavu tady nouze neni a o tu tady jde v prvni rade.

Titanic (1997)

Hudba: James Horner - The best

Interstate 60 (2002)

Dalsi skvela road movie, ktera vas neprestane prekvapovat, navic s genialnim Gary Oldmanem.

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Az na Lacey Chabert jsem nezaznamenal nic co by stalo za zaznamenani - a to jsem si zaznamenal do zaznamniku.

Delta Force (1986)

The Great Chuck is the Great American!! wow. Srdcovka mezi beckama.

Moulin Rouge (2001)

Cukrkandl - ktery me naprosto pohltil. Vynikajici pisnicky ve vynikajicim podani Nicole a Ewana s atmosferou barevne pohadkove lovestory z prostredi svetozname Moulin Rouge

Sedm statečných (1960)

Skvely film inspirovany jeste lepsim filmem Sedm samurajů (1954). Tentokrat se amerika vyrovnala svym japonskym kolegum.

Obecná škola (1991)

Prvni spoluprace dua Sverak & Sverak. No kdo by se netesil na dalsi spolupraci.

Vyšetřování ztráty třídní knihy (1997) (divadelní záznam)

"To ze jsou hodni zaci? Vzdyt je to jeden vedle druheho samy debil nebo blbecek. Podivejte se sam, debil-blbecek, debil-blbecek,debil-blbecek,debil-blbecek,debil-blbecek, akorat tam vzadu to je snad jedina vyjimka sedi dva blbecci vedle sebe."