Všemocný (2011)

Vskutku všemocný film..Cooper se předvedl v tom nejlepším světle. Hudba - bomba!

Zkus mě rozesmát (2011)

Další typická Sandlerovka. Adam se do komedií tohoto typu prostě hodí. Asi už jsem se ale komedií tohoto typu nabažil. Člověk se zasměje, to ano, ale děj je skutečně ohraný, suchý až umělý...Naštěstí pro mě příjemné obsazení Sandlera a Jennifer Aniston to docela zachránilo. Na 50x a stále poprvé už asi žádná takováto komedie však mít nebude. Jinak prostředí Havaje nádherné, jak jinak..

Den zrady (2011)

Není to vůbec špatný film, to ne..ale prostě nemusím filmy s touto tématikou. politika jde jaksi mimo mě. Proto to nižší hodnocení..Ale Gosling a Clooney na jedničku samozřejmě.

Coco Chanel (2009)

Čekal jsem víc, o dost víc. Začátek se vyvíjel dobře, pak následovala řada zbytečně protahovaných scén a konec byl uspěchaný. Čekal jsem, že se toho o životě Coco Chanel dozvím víc, asi tak bych to řekl. Navíc nebýt skvělého hereckého výkonu úžasné Audrey Tautou a vydařených kostýmů, tak to u mě 3* rozhodně nejsou..

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Po shlédnutí filmu Půlnoc v Paříži jsem si pustil tento další Woodyho film. Má očekávání byla veliká, a ne nadarmo. Nádherný film! Skvělé herecké obsazení, skvělá atmosféra, hudba..skvělé všechno! Člověk se může jen tak příjemně filmem provázet. Nyní mám potřebu podívat se do Barcelony ještě větší. Tleskám Woodymu a řadím si jej do oblíbených režisérů.

Paříž (2007) (seriál)

Tento třídílný dokument Paříž od BBC mě naprosto uchvátil. Sympatická Sandrine Voillet která dokumentem provází, vám ukáže tu pravou stránku Paříže, seznámí vás s historií a přítomností tohoto města. Paříž už nejde poznat lépe, snad jedině její osobní návštěvou... Milovníkům tohoto města tento dokument rozhodně doporučuji! Dá se na to dívat pořád.