• Romantický

500 dní se Summer (2009)

Pre mňa nuda, nuda a ešte raz nuda. Nepochopila som, čím to tak vytŕča z davu??, keď to má až 80 %. Nevadí. Na všetkých filmy nesvietia rovnako.

LOL (2012)

Nebola to zrovna psychologická sonda... a môžem len podotknúť, že aj ja chcem mať také problémy, čo sa samy od seba napravia :D Taký slabo prevedený guľáš s pochybnými her. výkonmi.

Víla Zuběnka (2010)

Toto bola riadna prča :D A ako to Dwaynovi pristalo :)

Kravaťáci (2011) (seriál)

Týchto chlapcov si ťažko neobľúbiť... :) Harvey valí jedna radosť!

Klan létajících dýk (2004)

Toľko lyricko-epickej fantastiky som na plátne dlho nezhliadla, ak vôbec. Ťažko haniť slovami toto dielo.

Něco nového (2006)

Nenáročné, nepovzánašujúce... spor medzi belochmi a černochmi sa mi zdal trošku pritiahnutý za vlasy. Kto už dnes dbá na farbu pleti v takej miere? Keby zasadili dej do 50. až 60. rokov nič nepoviem, takto... to bolo celkom nezaujímavé.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Ani by človek nepovedal, že aj "takto" sa dá kradnúť trezor... nuž, je mnoho spôsobov :D Film je nárez hádam vo všetkých zmysloch tohto slova, aj so všetkými jeho úletmi a behmi po strechách a... :)

Černobílý svět (2011)

Tak nejak to bolo a kto neverí a kto z toho robí rasisticko-podvraťácké závery, nech si prečíta kritických súčasníkov tej doby, historické pramene, alebo sa lepšie nad filmom zamyslí, že či je naozaj všetko tak, ako sa javí.

Status: Nežádoucí (2007) (seriál)

Veľmi šarmantný hlavný hrdina, ktorý pracuje aj za 46 bucks!! :D

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Prvá séria spokojnosť, Stilesove vtípky ma niekedy dostávajú do kolien. Druhá séria pekne pritvrdila, tak uvidíme, čo prinesie avizovaná tretia séria (ak nakoniec príde).