Smrtihlav (1998)

Pro mě velmi silný zážitek , velmi syrové intériéry , depresivní hudba ,výborný nápad , Rufus byl pro tuto roli stvořen . Tma ve filmu mi vůbec nevadila ba naopak perfektně podtrhovala temnou atmosféru filmu .

Crash (2004) odpad!

Naprostá ztráta času . Film se snaží vás zahrnout emocemi , přitom je neskutečně otravný . Bůh žehnej Americe!

Drsný časy (2005)

Ze začátku mi to vadilo , jak Bale za každou větou řekne "you know" . Ale pak si na to člověk zvykne a zaměřuje se na děj . Děj se mi jeví , jako vlastní autobiografie a pokud tomu tak nebylo , tak to bylo zrežírovano a natočeno na výbornou . Bale dokáže opravdu zahrát cokoliv a velmi věrohodně a jeho kolega z Six feet under nebly vůbec pozadu . Dávám čtyři hvězdy kvůli posledních 45 minut . Po dlouhé době sem se opravdu bál a docela se u toho pohledu na jízdu v autě zapotil . Těšim se na další film od Davida .

Moon (2009)

Neuvěřitelně vykreslená atmosféra , dotáhla minimalistickou hudbou (soundtrack je výbornej na noc) mě totálně vtáhla do děje a přenesla na osamělou, sterilní výzkumnou stanici. Pokud bych si nějak měl představit budoucnost na Měsíci, vypadalo by to velmi podobně. Tento film je sci-fi se vsim vsudy ať uz jde o zmenšené modely , nebo vetřelecky zpracovaná základna - navíc vyniká neuvěřitelně přirozeným hereckým výkonem Sama Rockwella a nakažlivou naladou. 92%.

Old Boy (2003)

Další film z Jižní Koreji , který mě posadil na zadek a utvrdil mě v tom , proč nehodnotit americké filmy , tak vysoko a vždy si nechat jednu hvězdičku do rezervy pro takovéhle filmy. Genialní soundtrack , výborné zpracovaní a až puntičkářsky autentické detaily , které právě dělají z těchto filmů oproti evropským tak vyjímečné . Min-sik-Choi opět zahrál na výtečnou stejně tak , jako v Crying Fist.98%.