Zmizelá (2014) odpad!

Sračka předvídatelná. Trent dělá furt stejnou hudbu, Ben Affleck opět prokázal, že hraje všude totožně a nějaký krávě dojdou prachy, tak se slavnostně vrátí domů a najednou všechno v pohodě. Kdyby to nebyl Fincher, tak po tomhle filmu ani nikdo neštěkne. To zas bude hospodská tématika na pár tejdnů, kdy intelektuální mentálové a lidi z Karlovky si budou honit triko, kdo dá lepší post a nebo wallpaper. Stejná sračka co bude získávat oskary jak u Crash nebo Prisoners, kill me now!

Úsvit planety opic (2014)

No tak tohle bylo hodně slabý, hrozný dialogy, opičí dialogy byly taky dlouhé, že už to zavánělo opileckou groteskou, iritujici opičák záporák a iritující blbec člověk. Jedničku si sice už tolik nepamatuju, ale mám takový pocit, že byla o dost lepší už možná i kvůli Jamesi Francovi a ne tak velkému zaměřování na opičí druh. 65%

Gravitace (2013)

Neskutečně emotivní zážitek !

Nevědomí (2013)

Supr věc, ani by tam nemusely být akční scény, jen prolétat islandem.

Skyfall (2012)

Bondovky delim na tri skupiny . Bondovky stary, jsou dobry na nedelni vecer,bondovky s Piercenem Brosmenem na vanocni svatky a Skyfall na to,kdyz zijete v Anglicku ,je to nejlepsi dil co jsem zatim videl.

Dredd (2012)

Kar Urban to zahral perfektne,mam rad film ,mam rad komiks. A tenhle film splnil vsechno co se da od komiksu .

Temný rytíř povstal (2012)

Po zruseni dlouho ocekavanyho festivalu, jsem si spravil chut Batmanem. A musim rict, ze az na par drobnosti, jako vystrihnuti Catwoman, zbytecny prekombinovanosti ohledne postavy - syna/dcery Raz al ghula, jsem byl spokojenej jen Zimmer uz nikdy neudela tak dobrou hudbu, jako v Inceptionu..

Newsroom (2012) (seriál)

Americkej doják , pilotní díl super ,ale co následovalo v pátém dílu konec. Nesympatičtí , neurotičtí herci, klišé nad kliše , je to bída. Seriály jako Carnivale, Six feet under, Game of Thrones, Boardwalk empire k nezaplacení.