Prometheus (2012)

Revoluce nepřisla , vykrádání sama sebe v závěru téměř komedie. Efekty krajiny , interiéru skvělý ,efekty příšer hrůza. Velký zklamání ,nechci vědět jak dopadne Blade Runner 2.

Funny Games USA (2007)

První polovina super , po druhé jsem se začal docela nudit a hlavně tušil co se stane. Michael Pitt je super

Amadeus (1984)

Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl a to operu fakt nemusim.

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Kdyby tam byli chytráci z csfd, tak to nemá takovej úspěch. Přelomový kousek , sem hrdý že jsem Čecho X Slovák !

Hugo a jeho velký objev (2011)

5 z 5 , kdo dává míň , nemůže se považovat za znalce filmů a určitě nemůže napsat do svého životopisu mezi koníčky : Filmy

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Není nic lepšího , než sledovat 20 hodin The Untouchables a k tomu ještě se skvělými dialogy a herci. Šest hvězd není?

Věc: Počátek (2011)

Dát téhle věci tří hvězdy, to bych musel dát originálu tak 10.Doufám, že do budoucna nebudou lidi , nazývat takovýhle filmy horory , protože to už se opravdu nemám čeho bát. Čistej akčňák spíše na motivy hry ,než filmu od Carpentera.

Warrior (2011)

Novy Zurici byk , takhle napjatej sem uz dlouho nebyl.

Drive (2011)

Nemuzu si pomoct ve zkratce: Nejlepsi film letosniho roka, Nejlepsi soundtrack letosniho roka . Magicky film - nevim jak jinak to popsat.

Zdrojový kód (2011)

Klesnutí kvality oproti filmu moon tak o 50 % , zadne vyznamne vyvrcholení,ani zvrat filmu . Asi Duncan nedokázal ukočírovat takhle velkou porci akce , pro mě hodně velké zklamaní 70%