• Romantický

Divočina (2014)

Zvlastna skokovitost deja zabila potencial. Taketo filmy pri ktorych moze clovek rozjimat si vyzaduju plynulu, lenivu atmosferu. A lepsiu kameru v lepsich exterieroch. Nie takuto zrychlenu verziu zivota. Pretoze pocity katarzie ktore by sa mali dostavit, neprisli. Nevydalo.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Erotickych či soft porno filmov s prvkami SM su tony. Väčšinou ďaleko lepšich. Čimže ma byť tento taky špecialny?

Pořád jsem to já (2014)

Takato tema si zasluzi ovela viac ako len plytko plavat po povrchu. O to viac keď to režiser zažil na vlastnej koži.

Interstellar (2014)

Toto je vystavny pripad toho ako par dementnych minut na konci dokaže skurviť cely film. To už je ale taka holywoodska tradicia, absolutne nezvladaju koncovku. A taky skvost to do 3/4 času bol. Nolan to poslal do kopru.

Dům (2011)

A vraj sa u nas už dobre filmy netočia. Ale hovno...

Jupiter vychází (2015) odpad!

15 minut stačilo nato, aby Jupiter vystupal až do odpadu.

Chappie (2015)

Orgie pre štrukturalistov.

Zaříkávač koní (1998)

Vyhodiť par zbytočnych scen a malo by to väčšiu silu. Veľmi fajn, ale zbytoče natiahnute.

Americký sniper (2014)

Americky patos sa nezaprie. Skoda ze aj Eastwood donho vklzol.

Co s láskou (2014)

Kdejaka Rosamunde je stravitelnejsia. A to Sparks mi nijako neprekaza. Toto je vsak to najhorsie. Presladena katastrofa s tonou gycu ktory sa ani nesnazi skryvat. Linia zoznamovania mladych ujde, zvysok je ale odpad.