• Krátkometrážní
  • Hudební

Sto krvavých akrů (2012)

Na Tuckera a Dale to absolutně nemá, toto není nijak vtipné. Je to bez šťávy, bez nějaké zapamatovatelné situace. Toto u mě zapadne do zapomenutí.

Birdman (2014) odpad!

Nominace na oskary ať si strčí do prdele, tohle je hrozná píčovina bez jakékoliv špetky zábavnosti či zajímavé části. Od začátku až do konce se mi to hnusilo a chtěl sem blejt...

U Haliny v kuchyni (2014) (pořad) odpad!

Zajímalo by mě, kolik hvězdiček by tomuto pořadu dala sama Halina...

Zloději (2012)

Překombinované. Ztrácel jsem se v ději, v postavách. Ženské postavy si byly až moc podobné a já měl obrovský problém je od sebe rozeznat.

Scoobyho dobrodružství - Tajemná mapa (2013)

Maňásci zajímaví, příběh ucházející. Je to u Scoobyho něco nového, co se dá jednou strávit. Ale nevím, jestli bych chtěl v této formě ještě nějaké další díly, asi ne.

Jim Jefferies: BARE (2014) (pořad)

Nečekal jsem mnoho, neznal jsem tohoto komika. Ale já se skvěle pobavil. Jim byl vtipný, odsýpalo to a jsem zvědav na jeho ostatní vystoupení.

Velká nádhera (2013)

Velká nádhera je ledatak název filmu a zdejší hodnocení. Jinak já si v tom moc svého nenašel, takže hodnotím 3 hvězdama.

Mateřské galeje (2009)

Uječená matka mi lezla na nervy už od začátku, a vydrželo to až do konce. Tohle se snad ani líbit nikomu nemělo, třeba to byl autorský záměr, aby to bylo takto trapné.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Skvěle jsem se bavil, byla zde spousta komických scének. Ale něco ve mně mi brání dát plný počet. Možná úcta k prvnímu dílu, který byl o dost lepší.

Životní šance (2013)

To, že je to dle skutečné události, tomu dává jiný rozměr. Příběh zahřeje u srdce.