• Krátkometrážní
  • Hudební

Napoleon Dynamit (2004)

Co říct k tomuto? Že je to retardované, to ví už každý. Dá se říct, že to je bezduchá komedie, kde jsem jen nevěřícně civěl s hubou dokořán, nechápajíce kroutil hlavou, je-li toto vůbec možné. No a jak je vidno, možné to je. Další věc, čemu se divím, je zdejší vysoké hodnocení, což je samozřejmě dobře. Já se pobavil, a jsem rád, že jsem se trochu jinak pobavil než obvykle. Krásné 4 hvězdičky :-)

Rio (2011)

Pěkný animák laděný všemi různými barvičkami :-) Na začátku mi to přípomínalo hru Adventure pinball. No každopádně hezké podvečerní pobavení :-)

Hon na čarodějnice (2011)

Zatím nejslabší dílo s Nicolasem Cagem, co jsem viděl. Je to takové obyčejný, ničím nevybočující, průměrný a do paměti určitěsenevryvší fantasy film. Jestli přechod přes most měla být napínavá část filmu, tak to se jim moc nepovedlo...

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Původně jsem byl zklamaný, že jsem na to nestihl jít do kina. Teď jsem za to rád, ale pro změnu jsem teď zklamaný z toho, jaké to bylo. Čekal jsem zábavu, dostal jsem nudu. Dávám za pravdu šmoulince, naprosto souhlasím s jejím názorem, ani mě to nebavilo :-(

Shred 2 (2008)

Je to téměř totožné s jedničkou, dokonce je to totožně nudné =D

Another Gay Movie (2006)

Ani nevím, za co téhle hnusovině dávám hvězdičku. Humus, nechutnost, fuj, bléééééé....

Kalendář Míši a Ríši (2008) (pořad)

Některé díly byly povedené, jiné zase velice stupidní... Ale celkově se klaním k názoru, že to není vůbec zlé. Tři plus hvězdička za nápad.

O ztracené lásce (2002) (seriál)

Neřekl bych, že je to tak špatné. Já se na to díval rád, viděl jsem to asi třikrát. Když to dávali v televizi, strašně moc jsem se těšil na další díl. Velice zajímavé charaktery postav. Velice zajímavý příběh. Velice zajímavé rozzuzlení. Méně už zajímavé zpracování polsedních dvou dílů, ty bych si představoval malinko jinak. Přesto ovšem 4 hvězdy, hlavně za pavoučnici Sklepnici :-D

Slunce, seno, jahody (1983)

Pa pa pa pa papa pa paaapapapaaa papa papa pa papapapapaaaa paaaa paa paa... no takhle nějak, ale asi to mám špatně :-D Prostě česká klasika, každý viděl minimálně milionkrát, já nejsem výjimkou :-)

Asterix a Obelix (1999)

No jooo, Můj oblíbený Gérard Depardieu ve své nejlepší roli. Je to klasika, co si budeme povídat. Co víc k tomu říct? Nic, prostě Asterix a Obelix :-)