• Krátkometrážní
  • Hudební

L'homme orchestre (1900)

Na svou dobu až neuvěřitelná věc, klobouk dolů.

Jsme Evropané (2011)

Tak tohle by mě vážně nenapadlo, a to mám často takové hovězí nápady :-)

V peřině (2011)

Chudáci lidi, co na tom byli v kině...

Mardi Gras: Jarní prázdniny (2011)

Dost správná ujetina:-) Rozmýšlím se mezi 4 a 5 hvězdy, ale několik faktorů je pro plný počet, takže se to převážilo :-) Jen škoda, že si nevzal ten šmoulí kostým.

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Rozhodně nejlepší série survivoru, která podle mě už nikdy nebude překonána. Výborní soutěžící, výborné soutěže, skvělý a zajímavý průběh. Nebudu tu spoilerovat, protože to bych se asi hodně rozepsal :-)

Těžce zamilován (2001)

Zdárný příklad toho, že ač nemusím herce hrajícího hlavního hrdinu, tak se dokážu skvěle bavit a maximálně chcípat smíchy. A copak že je tou příčinou? No přece Farellyovci!!! Jejich specifický humor je v každé jejich komedii, někdy si říkám, že tohle dokážou vymyslet jedině oni. Naprosto geniální a ulítlá komedie, přesně jak je jejich zvykem, mě naprosto odrovnala a skvěle pobavila. Kdo má rád bizarnosti, tak ať si pustí toto, pokud tak ještě neučinil.

Říše hraček (2007)

První polovina filmu stojí za 5 hvězdiček, druhá ovšem pokulhává. Přesto se jedná o hezkou pohádku plnou skvělých fantasy efektů. Takhle nějak by mělo vypadat fantasy. Teda podle mého.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Myslel jsem, že to mám okomentované, a já to přitom měl jako příspěvek v diskuzi. Takže to jen přehodím sem pro svůj přehled v původním znění ze dne 5.12. roku 2010 času 01:31 v noci: No krása, všichni se zapojili do boje. Myši, tygři, jezevci, lidi, kentauři, ptáci, liliputi, stromy, voda a nezapomeňme na lva... Jinak moc natahaný, stačil by konec v 1:45 ... těch 2:23 je docela hodně... Průměr. Btw postupem času bych k tomu vyřkl tento jednoslovný ortel => SLABOTA