• Krátkometrážní
  • Hudební

Znuděný k smrti (2009) (seriál)

Celkem mě to i bavilo, jenže mám takový dojem, že to nemá žádné vyhlídky do budoucna a ničím mě to nedokáže překvapit. Tudíž mi stačí jedna epizoda, dám 4 hvězdičky a nechám to být.

Livide (2011)

Docela strašidelné místy. Myslím, že je to vcelku originální, i když místy nedořešené. A fakt, že to místy postrádá logiku, to dokážu přehlídnout.

Sedm (1995)

Ano, je to pořádný film, velice napínavý po celou dobu. Jenže mě neseděl konec a příčil se mi. A tak nemohu hodnotit naplno.

Nadměrné maličkosti - Nehoda (2005) (epizoda)

No, nápad možná dobrý, ale jinak nic moc. Své publikum si to najde, já se mezi ně ovšem řadit nebudu.

Bill (2007)

Celkem poloprázdný film. Zezačátku z toho vyzařuje vtipnost, ale po chvíli se ta vtipnost vyřazuje. Pak se to dostává k nudné atmosféře, která si sice hraje na to, že nudná není, ale normální divák dokáže rozeznat, co je nudné a co není. Tohle tedy tvůrcům nevyšlo. Sice se v tom šťourají a snaží se o něco, co diváky mohlo bavit, a někteří jim na to nakonec skočili, ale prostě tohle je šeď a průměr. A co na tom, že hlavní hrdina natočil svou ženu, jak dělá čunačinky s celebritou, když to nedokáže podat vtipně. Ach jo, škoda, potenciál to mělo, stačilo by, aby to bylo trochu ucelenější.

Oko 2 (2004)

Pane bože, za co mě trestáš. Jednička byla tak zajímavá, ale tenhle díl má znamenat co? Hrůza, obrovsky nesmyslný scénář, nezáživný děj až je mi z toho zle. Myslím, že těch 59 % zde je strašně nadhodnocených.

CB4: Cesta ke slávě (1993)

Velice zábavná ujetina, naprosto úžasná jízda, jak já se bavil... Počkat, počkat, hodně se pletu, to jsem měl namysli úplně jiný film, poněvadž tohle byla hrozná krávovina, absolutně nevtipná komedie, která snad může pobavit jen cílovou část diváka, což všichni víme, kterou mám namysli.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Trošku ucelenější než první díl, ještě nabitější hvězdami. Chuck Norris potěšil. Naopak mě zklamalo, že zezačátku se v hercích obejvilo jméno Novak Djokovič, na jehož jsem byl zvědav, jestli třeba náhodou nebude zrovna hrát na kurtu, když tam bude Sly přebíhat. A ono nic. A po shlédnutí si všímám, že jeho jméno už v castu není. Ale to je jen detail. A velké plus za vtip Chucka s kobrou, to pobavilo =)

Bravo Girls: Bojovat až do konce (2009)

Tohle parádně vykresluje situaci takovýchto komedií, zdá se totiž, že se na to lidi (kluci) dívají jen kvůli nádherným holkám a ostatní kvuli tématu (holky). Já (něco mezi "chlapem" a klukem) se díval, protože jsem viděl všechny předchozí díly. A řekl bych, že zdejší hodnocení trpí komplexem předchozích špatných dílů, protože tohle zas tak trapný nebylo. Naopak jsem byl až nečekaně spokojen s celkovým dějem. A fakt, že jsem na to koukal v noci a neusnul jsem u toho, je velice povzbudivý a já chválím.

Temné stíny (2012)

Nejsem fanoušek Tima Burtona a ani Johnyho Deppa. Ale jakmile jsem zde na to narazil, věděl jsem, že tohle se mi líbit bude. Pustili jsme si to s přítelkyní v den našeho prvního výročí a oba jsme byli nadšeni. Úžasné zpracování, celou dobu jsem byl napjatej a nespustil z toho oči. Komediální scény krásně propleteny fantasy scénou, zpracování upíra přesně dle mých představ. Nádherný film.