• Krátkometrážní
  • Hudební

Malý Herkules (2009)

Říkal jsem si, jak to asi bude špatné, když to má ubohé 4% hodnocení. A ano, je to děsný, ale až tak? Nemyslím si. Dám 3 jako průměr, hodnocení to sice nezlepší, ale bude se zde vyjímat. A proto také píšu komentář, aby se vidělo, kdo vybočuje z řady =D

Pat a Mat - Obraz (1979) (epizoda)

Chtěl jsem dát 4, ale uklikl jsem se. A jelikož jsem línej to změnit, nechávám plný počet. Pat a Mat si to zaslouží. Oba dva.

Profesor v ringu (2012)

Tohle bude určitě brzy v televizi. Na HBO možná ještě letos. Na nově tak za 10 let premiéra, jako novinka a možná i jako MEGAFILM! =D Já se bavil, konec očekávaný.

Sestra tvojí sestry (2011)

V tomto filmu je mnoho krásných záběrů na přírodu, kterými jsem se kochal. Celkově se jedná o příjemný film s pohodovou tématikou. Celkem jednoduchou, ač účinnou zápletkou. Rozuzlení se mi líbilo a narozdíl od některých uživatelů, já jsem s tím problém neměl a zpackané mi nepřišlo.

Bunraku (2010)

Tohle fantasy mě zaujalo. Zajímavé a napínavé od začátku až do konce. Zpracování si zaslouží aplaus a já si někdy říkám, proč jsem takovýchto filmů neviděl více.

A Good Old Fashioned Orgy (2011)

Jo, tak to bylo fajn. Žádný kýčovitý děj, nic, co by mi trhalo oči. Naopak, vše jak má být. Skvělý scénář a skvělé provedení. Tyler Labine se mi asi líbil nejvíce, jeho hlášky neměli chybu. Hlavně jsem spokojen, že to nakonec uskutečnili =)

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Radši to neříkej a někam zalez, protože tohle jse snad zlej sen. Ubohý seriál. Zpackaný seriál, a to je námět velice originální a zajímavý.

Mrcha od vedle (2012) (seriál)

Jsem nadšen. Sice na mě nesrší jeden vtip za druhým, přesto mi to perfektně padlo do oka. Pokaždé jsme zvědav, s čím která postava přijde.

Loosies (2011)

Komedií bych to nenazval, bylo to takpvé krimi-nekrimi. Zlodějíček to byl šikovný, utíkat taky uměl skvěle. Jenže mě nedokázal pobavit, a tím pádem se mi moc nezavděčil. Ale dokázal se problému otočil čelem, tedy v rámci možností, a to se mi na tom asi líbilo nejvíc. A samozřejmě i ten konec, ten se povedl.

Kočka (2012)

Zdálo se to jenom mě, nebo je v tomto filmu Miley strašně nesympatická? Mě připadá, že nevyrostla až tak do krásy, jak bych čekal. Jinak film ohraný, dá se říct, že předvídatelný s klišovitými prvky. Nic jiného se od toho ovšem čekat nedalo, takže bych na to správně nadávat neměl. Měl bych hledat něco pozitivního, ale nevím, zda něco dokážu najít...