• Krátkometrážní
  • Hudební

Spy Kids 4D: Stroj času (2011)

Pokračování po letech. Nemyslím si, že to bylo tak špatné, aby to muselo být v černých číslech. Ale zdejší uživatelé si to myslí, a já svými třemi hvězdičkami to rozhodně vylepšit nedokážu. Ale uznávám, že předchozí díly jsou lepší, hlavně první a druhý díl.

Unesená (2012)

Tak podobných filmů je sice spousta, ale akce ani napětí ve filmu nechybělo, tak proč hodnotit nízko, když mě to bavilo, nemám pravdu?

100 Questions (2010) (seriál)

První dva díly naprosto úžasné, smál jsem se po celou dobu. Jenže další díly už takové nebyly, a tak se ani nedivím, že to má pouze 6 dílů. I když je to ovšem škoda, seriál měl obrovský potenciál se rozvíjet. Já hodnotil právě po druhé epizodě, a své hodnocení takto nechám. Nejoblíbenější postava Leslie, nejvíce mi byla sympatická, jen škoda, že dostávala hrozně málo prostoru k vyjádření. Naopak hlavní postava Charlotte měla prostoru až moc, jenže její hlas mi nebyl moc příjemný. Ostatní postavy byly celkem zábavné, takže si myslím, že těch dílů mohlo být malinko víc. Na konec ještě musím pochválit skvělou znělku, ta byla úžasná.

Zatracená noční dřina (2001)

Tak tohle mě něbavilo. Scény byly založený zejména na konverzaci, což já osobně moc nemusím. A jelikož jsem v tom humor hledal marně, nudil jsem se po celý film.

Let’s Dance: Revolution (2012)

Jednoznačně nejlepší díl série. Taneční kreace originální, neuvěřitelně bláznivé, zábavné. Místy jsem fakt žasnul, co se dá vymyslet. Děj se mi líbil, zápletka mi nebyla proti srsti, jak se v podobných filmech stává. Celkové zpracování má u mě palec nahoru, stejně tak jako vybraná hudba. Myslím, že ve 3D to musel být velkolepý zážitek.

Hunger Games (2012)

No, tak první půla se mi nelíbila, rozjezd byl pomalý. Druhá polovina byla již napínavá, dle mého názoru je ti spíše thriller než akční, i to scifi bych vynechal. Ale vzhledem k tomu, že jsem byl před tímto filmem varován, prý se mi to líbit nebude. A ejhle, zas tak špatným jsem to neshledal, což je pozitivní zpráva, že?

Acid House (1998)

První povídka průměrná, druhá povídka nevím, usnul jsem a třetí povídka zajímavě zpracovaná, tam chválím nápad. Celkově to bylo na mě moc vulgární, proto hvězdičku strhávám a hodnotím průměrně.

Na poslední chvíli (2006)

No tohle byla dost velká nuda. Konec byl sice nečekaný, ale celkově to opravdu nestačilo ani na nějaké extrémní vylepšení mého hodnocení.

Vlastní zbraň podmínkou (2012)

Tak já čekal něco naprosto jiného. Tohle mě ohromně překvapilo, celou dobu jsem čekal, kdy začnou cestovat. A pak se z toho vyvrbí tak nádherný příběh s velice hezkým koncem. Ani se mi to nezdálo jako komedie, scifi jen díky závěru a romantika byla taky celkem na okraj. Ale ono tohle někam žánrově zařadit je celkem složité, takže zdejší zařazení beru. Každopádně co bych rád je to, aby udělali druhý díl, nejspíš o té cestě, a pak popřípadě i třetí. To by tomu slušelo a kdyby to bylo takhle kvalitní, byl bych nadšený a tleskal bych třikrát. Takhle tleskám sice jen jednou, za to ale pořádně.

Legendární parta (2012)

Tak chudák bubák, on byl smutný, že na něj nikdo nevěří, a tak chtěl všem ukázat, že i s ním se musí počítat. Ovšem tvrdá parta bojovníků, složená ze santy, velikonočního zajíce, zubní víly, Jacka Frosta a dalších, se zastrašit nenechala, a to zejména díky tomu, že to santa cítil v břiše (něco podobného cítím já, hlavně když mám hlad), a hrdě vzdorovala a bubáka překonala. Takže vše dobře dopadlo a děti se nemusí bát stínů.