• Krátkometrážní
  • Hudební

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Na sitcomech vyhledávám něco jiného, než na komediích v prcičkovském stylu. A proto mě tohle nezaujalo natolik, abych tomu dal nějakou větší šanci. Jasno jsem měl hned v první desetiminutovce prvního dílu.

Madagaskar 3 (2012)

Ježiši, to zas byla hovadina. Madagaskar je prostě špatný animák, s tím jsem se už smířil. Tohle pokračování bylo snad horší než jednička, ale když zamhouřím oči, tak ty 3 hvězdy dát dokážu.

Columbo - Vražda škodí zdraví (1991) (epizoda)

Je to na hraně, ale musím se přiklonit k lepšímu hodnocení, video s ostříhaným plotem a fotka s podrápaným autem od psa hovoří jasně.

Adamova jablka (2005)

Člověk občas narazí na film, který má úchvatné hodnocení. A tak ho pln očekávání stáhne a těší se na něj jak malej Jarda, a ono se z toho pak vyklube blbost. Tohle je ten příklad. A tak ho zdárně a spravedlivě ohodnotím.

Jako Mike (2002)

Zázračné tenisky dokáží vykouzlit každému dítěti úsměv na tváři, a jednomu šťastlivci i kariéru basketbalisty. Že tomu snad někdo z vás nevěří? Tak se podívejte na film Jako Mike, a poznáte, že je to chyba a okamžitě začnete věřit.

Podvodníček v ráji (1998)

Na to, jaký to mělo téma, to bylo málo bláznivý. Ono to vlastně nebylo bláznivý vůbec. Což je podle mě škoda, protože tohle téma se tomu nádherně vybízelo. Ale celkově mě to jakž takž potěšilo a do toho průměru se to rozhodně zařadit dá.

Bez kalhot (2012)

Tenhle film je spíše pro ženy. Já si v tomhle fakt moc neliboval, tak jsem se snažil najít někde humor, ale asi jsem špatný hledač, protože nic tomu podobného jsem nenašel.

Girls (2012) (seriál)

Tak to jsem šlápnul trochu víc vedle, to se ovšem stává, nebudu se kvůli tomu přece věšet =D

Holky jdeme na to aneb putování tučňáků (2006)

V originalitě se meze nekladou. Ve fantazii by se ovšem nejspíš měly. Ano, pochopil jsem, o co se scénáristi snažili, zčásti jim to vycházelo, ale když se na to podívám globálně, tak bych řekl, že jim to moc nevyšlo. Ale přece jim to nebudu mít za zlé, dám tři hvězdičky a je to=)