• Krátkometrážní
  • Hudební

Váš dům, náš hrad (2009)

Místy ujetá komedie, ale místy až moc ujetá. Docela nevtipně a trapně udělaný příběh, přesto z toho může plynout ponaučení. Jaké ponaučení, to už je na každým zvlášť, jak to pochopí.

Nahoru a dolů (2009) (seriál)

Hlavní hrdina je pěkně vostrej, s ničíma a nikým se nesere a nechává volně proudit své emoce. To je sice pěkné, ovšem to nestačí. Chce to i nějaký humor, což zde postrádám. Je to škoda, že jsem nucen to zabalit po prvním dílu.

Dožeň, co se dá! (1999)

Tahle komedie ve mě probudila plno úsměvů ve tváři. Dost vtipně vykreslený příběh, Brendan válel. Prostě parádní komedie, vím že tohle píšu často, ale ono se to sem báječně hodí =)

Mad Love (2011) (seriál)

Tento seriál řadím mezi ty skvělé, a bohužel je to již několikátý, který byl odpískaný po první sérii. Jako například class či Roommates. Je to strašná škoda, seriál měl hodně předpokladů se perfektně rozvíjet. Larry, moje nejoblíbenější postava, to slušně rozjíždí a já se vždy těším, co vyplodí.

2 $ocky (2011) (seriál)

Parádní jízda. Seriál plný dvojsmyslů. Max je úžasná, krásná, vtipná, radost pohledět. Caroline tolik nemusím, ale i ona pobaví. Han, mrňavý asiat, srandovní. Earl, do něj by člověk tohle neřekl. Oleg - úžasná postava, perfektní hlášky. Sofia: Její příchod oživil seriál. Ostatní postavy také fajn. Hltám každý díl. Upgrade po 4.Sérii, může se objevit SPOILER: Opravdu mi vadí, že nové postavy v seriálu dlouho nevydrží. Tím se seriál vrací pořád na začátek a mě to začíná unavovat. Ještě chvíli a snad snížím hodnocení. - Hvězdička dolů po 2.dílu 5.Řady. Po posledním díle 6.řady opět vracím hvězdičku na plný počet. Opravdu skvělý a vtipný seriál.

Haló, haló! (1982) (seriál)

"Dobře mě teď poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat." Tohle je úžasný sitcom. Série 1-3: Rozjezd, většina dílů perfektních. 4-7: Záměna některých postav, vrchol seriálu. 8-9: Trochu slabší, absence některých zábavných postav. Hezky si představme některé postavy: René: Hlavní hrdina, ze všeho se uměl vykroutit. Pochybujete? Na to vám jen řeknu: "Ty náno jedna hloupá!" Edith: "krásně" zpívala, že? =D Pan Alfons: Toho jsem moc nemusel, ale patřil do party. strážník Crabtree: "Bodré podoledne!" Alberto Bertorelli: Toho jsem měl hodně rád, každou svou hláškou mě odrovnal: "Jaký stupido omylo!" Ale nezapomenu: "Vy nechat chutnat." Škoda, že v posledních dvou sériích už nebyl. Herr Flick: Jedna z mých nejoblíbenějších postav, líbilo se mi jeho sebevědomí. von Smallhausen: Poskok herr Flicka, který ho měl za blbečka a neustále ho mlátil do hlavy. Yvette, Mimi, Marie: Servírky, své místo si v seriálu našly. Madam Fanny: Matka Edith, můra =D Angličtí letci: "Hello!" Hans Geering: "klap!" Ten tam nebyl moc dlouho, pak tam celkem chyběl. Plukovník von Strom taky ušel. Poručík Gruber byl perfektní, Helga též dobrá. Ještě další postavy, už se ale dál nebudu rozepisovat. A co bych ještě jen dodal na závěr? Snad jen toto: "To jsem já, LeClerk."

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Nojo, tak to je přesně ono. Tohle se mi moc líbí, jsem v začátcích, takže mě čeká ještě dlouhá doba s tímto seriálkem, což je perfektní. Jsem zvědav na další díly. Mila Kunis krásně mezi nimi září, ale i každá další postava má co do sebe. Update po dokoukání všech dílů: Seriál si držel svou kvalitu, občas se objevil nějaký slabší díl. Přesto musím říct, že se jedná o parádní seriál. Postavy mi budou chybět.

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Hru jsem moc nepochopil, o co v ní šlo. Chyběla mi tam logika. Tvůrcům šlo pouze jen o to, zabavit děti na hodinku a kousek a to je celé. Silvester se do tohoto filmu určitě nehodí. Zdá se vám, že můj komentář také není moc logický? K tomuhle filmu se ovšem hodí =)

Operace Dunaj (2009)

Jedna za snahu. To českopolské mluvení by možná tak mohla ocenit Ewa Farná, ale já určitě ne. Jsem "vzteky" bez sebe, že se tohle ke mně dostalo. Nedivím se, že je to první a zároveň poslední film tohoto režiséra. Další podobný "zblitiny" bych asi neunesl.

Super (2010)

Dost dobrý. Krutý. Vtipný. To je vše, co k tomu mohu říct.