• Krátkometrážní
  • Hudební

Smrt čeká všude (2008)

Neeee, tohle se fakt nedá. Vždyť to nemá hlavu ani patu a je to naprosto o ničem. Zbytečný film, který akorát plete hlavu určitému publiku...

Jak nežít svůj život - It's a Don-derful Life (2011) (epizoda)

Spíše než Tv seriál bych to označil za TV film. Přece jenom, je to závěr seriálu. Není už tak vtipný, jako předchozí díly serie, ale přesto jsme se dost nasmál a své kouzlo to stále mělo.

Glee (2009) (seriál)

Ano, je to známé téma, dost mi to připomínalo high school musical, jen ale s jedním takovým malinkatých rozdílem. Je to o mnoho lepší. Člověk dokáže odhadnout, co se stane, ale i přesto je to hezky zpracované. Sice se nikdy nepodívám na všechny díly, ale i přesto to ve mně zanechá nějakou menší stopu.

Kohout na víně (2011)

Jsem potěšen. Till Schweiger se svou dcerkoui ztvárnil role ve velice zajímavém filmu, příjemném na koukání a se svěžím humorem. Nečekal jsem, že se mi to bude líbit až tak moc. Well done =)

Fracek (2011)

Vcelku nudné a nezáživné. Nepřirozené chování postav a zvláštní vystupování, to je má charakteristika tohoto snímku. Myslím, že je to místy až moc přehnané. Chloe je ovšem skvělá herečka, bez ní by to bylo snad ještě horší.

Ti druzí (2001)

Obrovský šok na konci. A to zvedá tenhle film hodně vysoko. Zas tak strašidelné to nebylo, bylo to spíše zajímavé. Chválím nápad i celkové zpracování.

Svobodná umění (2012)

Josh Radnor má svůj specifický smysl pro humor, který je hodně odlišný od toho mého. Čekal jsem o dost víc, než jsem čekal. Velice slabá zápletka.

Mé nové Já (2011) (seriál)

Hodně špatný a příšerně nudný. U tohodle bych nesnesl, kdybych na to měl pravidelně koukat. Hlavní hrdinka absolutně nesympatická, příšera.

Hibernatus (1969)

Začátek byl celkem komický, pak se to ovšem změnilo a druhá polovina filmu je trochu nudnější. Konec ale perfektní, takže jsem celkem spokojen.

Chlapi sobě (2004) (seriál)

Skvělá chlapská rodinka včetně psa. Jeden lepší díl než druhý. Jen škoda, že těch dílů je tak málo.