• Krátkometrážní
  • Hudební

Henry ze zkumavky (2011)

Já si říkám ježiši kriste, co jsem si to pustil. Komedie to není a připadá mi, že to není ani nic jiného. Jsem unuděn k smrti, zíval bych snad i po x plechovek energeťáků.

Superžralok (2011)

Animace žraloka příšerná. I malé dítě musí poznat, že se jedná o počítačový efekt. Celkově to je stupidní film, ale oceňuji snahu.

Norman a duchové (2012)

Horor pro děti, který mě moc nenadchl. Dost scén se mi příčilo a i hlavní děj mě moc neoslovil. A když se k tomu přidala ne moc kvalitní animace, tak to prostě spadá do průměru, ze kterého to nemá šanci se dostat.

Sousedská hlídka (2012)

Takové skvělé herecké obsazení, jak já se na to těšil. A věděl jsem proč. Svižný děj, velice humorný. Skvělý Ben Stiller, Jonah Hill a Richard Ayoade. Tato trojka mě dostala a i Vince nebyl špatný. A hlavně si říkám, jak můžu nedat filmu 5 hvězdiček, když se zde zabíjejí mimozemštani střelbou do koulí, protože tam mají mozek. Jsem nadšen a mé pocity jsou skvělé.

Čtyřicítka na krku (2012)

Tak jistě, že na zbouchnutou to nemá ani náhodou, ale přesto mě to zaujalo a hodnotím kladně. Je mi ctí, že film jde do kin za 3 měsíce, a já již měl možnost shlédnout v originálním znění s titulky.

Máslo (2011)

Od másla jsem čekal víc, než půl filmu čekání na hlavní zápletku a pak pouhé podkopávání nohou desetileté dívenky, která nakonec vyhrála bez menších komplikací. Ale ty její výrobky úchvatné, to se musí nechat.

Míč a řetěz (2004)

Je to asi nadlidský úkol, udělat na toto téma zábavnou podívanou. Zařazuji do průměru. Ke konci chviličku akční jako kobra, asi půl minuty. Kdybych měl zmínit hudbu, tak jí popíšu jedním slovem - děs.

New Kids Turbo (2010)

Nárazový film, co se týče humoru. Chvíli vás to nudí, a chvíli zase nevěřícně zíráte, smějete se a také divíte. Tahle taškařice je ovšem z jistého úhlu pohledu geniální, nebo alespoň já jí takto beru, protože jsem nic podobného zatím neviděl. Je to můj první nizozemský film, a jsem s ním spokojen. Ještě mě čeký druhý díl, tak jsem zvědav, co tam zakomponují a jaký bude humor tam.

Šest medvědů s Cibulkou (1972)

Je mi smutno z toho, když vidím, co se točilo u nás dříve a co se točí v posledních letech. Tohle je zdárný příklad skvělé zábavy, kdy se člověk nenudí ani vteřinua film si dokonale užívá. Nepamatuju se, že bych se takhle zasmál u nových komedií.

Piraňa 3DD (2012)

Nejprve jsem čekal návaznost na minulý díl, čekal jsem velké ryby. Ale to se nekonalo. A celou dobu jsem byl přesvědčen, že dám 3 hvězdy, až jsem nakonec dal 4. Asi za Davida Hasselhofa, scény s ním byly legrační. Celkově to beru jako parodii na piraňu, která byla vcelku zábavná. Ale zdejší hodnocení chápu, diváci to zřejmě brali moc vážně a koukali na herecké výkony, a tak zjistili, že pirani místy až moc přehrávají a některým rybičkám člověk neuvěří, že opravdu chtějí dělat hamky ňamky, když okolo člověka jen tak proplují. Třeba bude další díl, piraňa 3DDD.