• Krátkometrážní
  • Hudební

Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (2009) (TV film)

Věděl jsem jsem, že když dám cokoliv kromě odpadu, tak to bude nadprůměr. No a já teda hodnotím nadprůměrně :-D Ale jinak narovinu, je to hovadina ;-)

Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)

Perfektní šestidílný parodický seriál, který mě naprosto uchvátil. Leslie je prostě bombardér. Každý díl jede podle určité osnovy, a každá je svým způsobem originální, dokonalá. Například Johnny, ten je nejlepší, ten ví všechno :-)

Holka s prknem (2011)

Film měl na začátku svůj potenciál, a ten nebyl nízký. Tak padalo rozmýšlení typu: **** nebo *** ? A potom hle: "Štouchneš mě?" A já na to: Ježkovy oči, to musej ten film takhle mrvit tou modrou lištou? A potom zase film byl celkem zajímavý: Takže opět padalo rozmýšlení: *** nebo snad ****? Takže shrnutí: Necháme to na průměru, za to šťouchnutí jsem povinen tu hvězdičku prostě strhnout.

Cesta do středu Země (2008)

No jéje, tak na tohle by se neměli dívat ti, kteří mají v životě smůlu. Protože by to vážně nerozdýchali. I já měl co dělat, abych ustál tu hromadu, ty návaly kliky, co hlavní hrdinové měli. Místo napětí z toho šel jen šibalský úsměv, který značil značnou nespokojenost s průběhem. Vše je jednoduché, skála, kterou Brendan Fraser zničí pár údery dřevěného klacku, jak jednoduché, já bych to mydlil sbíječkou půl dne, a odpadnul by sotva kousíček kamene, a on je takhle pohotový. Klobouk dolů. Jediné, co bych vyzdvihnul, je grafika, ta neměla chybu. Proto také hodnotím průměrem.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tak jsem se vrátil k plnohodnotnému hodnocení, což se mi u Harryho stalo naposledy u třetího dílu. Jsem velice potěšen, že se závěr takhle nesmírně vyvedl. Skvělé efekty, velké napětí, skvělé zpracování, velké překvapení, skvělá práce :-)

Johnny English se vrací (2011)

Tak a co teďka? Nečekal jsem, že druhý díl bude ještě zábavnější než ten první. Výborná zábava, vygradovaná na maximum. Rozhodně si to pustím ještě víckrát. Ale v mé topce přesto zůstane díl první.

Monte Carlo (2011)

Selena neSelena, tenhle film prostě byl nic moc. Čekal jsem zábavu, dostal jsem nudu. K tomu ještě naprosto otřesný a nehodící se soundtrack. A navíc jsem zvolil dabing, což jsem taky dost přestřelil. Suma sumárum, za pár dobrých scén hodnotím průměrem.

Ormie (2010)

Jéééé chudáček čuník, mi ho bylo normálně líto. Moc pěkný nápad =)

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Nezlobte se na mě, ale já na tom nevidím to co vidíte vy. Hold mám jiný vkus a jsem úplně jiného názoru než většina ostatních. Stává se. Víc ani psát nehodlám, nemělo by to žádný hlubší význam :-D