• Krátkometrážní
  • Hudební

Cesta na Měsíc 3D (2008)

Domácí večerní 3D zážitek, to mě nikdy nenapadlo. A docela mě z toho bolej oči. Ale film se mi líbil, připadalo mi to docela vtipné, přitom zde není zmínka, že je to komedie. A dost se mi líbí ruský přízvuk v angličtině.

Autopohádky (2011)

Docela by mě zajímalo, co má znamenat ta neanimovaná část, co vlastně chtěl autor tím naznačit... Ta tam je úplně zbytečně, prostě navíc.

Thor (2011)

První díl byla neuvěřitelná sračka. Thor může být rád, že se moje klepající ruka odrazila od odpadu alespoň k jedné hvězdičce.

4% muž v akci (1994)

Nepříliš známá německá komedie s trochu nešťastným názvem. Sice to nemá extra vtip ani extra zápletku, ale vcelku je to milá komedie. A je docela sranda ten německý soundtrack :-)

Pavoučí teror (2002)

Já sice mám rád pavouky, ale tyhle stvůry bych potkat nechtěl :-D

Mighty Boosh (2004) (seriál)

Sliboval jsem si více,první polovina prvního dílu mě nebavila, ale byl jsem zvědavý na zápas s klokanem, tak jsem díl dokoukal. A nějaké dobré fórky tam byly.Takže zkusím risknout ještě druhý díl a uvidím jak dál. A ten bojující klokan mě připomínal klokana ze hry Tekken 2 (už nevim jméno).

Supersvůdníci 2 (2002)

Z filmu je jednoznačně poznat, že autoři se snaží o velmi vtipnou komedii. Což se jim daří až v druhé polovině filmu. V první je sice vidět snaha, ale scény jsou natahované a myšlenka sice vtip má, ovšem provedení ho postrádá. A druhá půlka naopak exceluje, scény už konečně vtipné jsou, i když dost čitelné. Kdybych měl porovnat s prvním dílem, tak tenhle je úplně o něčem jiném, a je o něco málo lepší.

Noc drůbežích mrtvol (2006)

Waaauuu, no páni, skvělý nápad :-) Scény sice dost nechutné, ale za to dosti vtipné. Ovšem musím za ty nechutnosti hvězdičku strhnout... Každopádně pro mě jedno z těch lepších Troma filmů, možná nejlepší... Upgrade po 20 minutách: Já na to kašlu, zamhouřím obě oči, dávám pět, tenhle film si to zaslouží :-)