• Krátkometrážní
  • Hudební

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Toto je klasika, pánové a dámy. Výtečný S.W.Scott a skvělý A.Kutcher dávají této komedii skvělý rozměr. Je legrační pozorovat a zjišťovat, co se vlastně stalo minulou noc. Prostě jedna z těch zábavných komedií, kterou můžu shlédnout víckrát a stále se pobavit :-)

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Tímto filmem začala vlna novodobých parodií. Objevil se nový, jiný styl. V této době je již sice provařený, ale přesto můžeme být rádi, že tohle vůbec vzniklo. Spousta scének tvářících jako by to bylo myšleno vážně, spousta scének tvářících se naprosto opačně. A mnoho dalšího humoru zde. Tento první díl je zřejmě nejlepší z celé série.

Country estráda (2001) (pořad)

Humor Ivana Mládka mi je docela blízký, jeho vtipům, scénkám a písničkám se pokaždé rád zasměji. A ti jeho kumpáni v tomto pořadu též stojí za to :-) A když byl někdy nějaký díl slabší, tak Pitkin na konec to jistí :-)

Vrtěti psem (1997)

No tato "komedie" ve mně budí smíšené pocity. Přesto, že je to celé prošpikované lhaním a výmysly, tak mě to moc nesedlo, a to nejspíše z důvodu, že se tam až příliš mluvilo, což já osobně nemám rád. To už si radši vyčistím zuby :-D Ale i přes to, že je to založené spíše na dialozích, nakonec ohodnotím průměrem.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Vtípky Jana Krause jsem vždycky měl rád, pokaždé jsem se skvěle pobavil. Řekl bych, že se jednalo o jednu z nejlepších, ne-li o úplně nejlepší show u nás, která si udržovala svůj standart a neklesala na kvalitě.

Mexická jízda (2001)

Tak tohle mě dostalo. Kontroverzní otevřená komedie jako tahle stojí opravdu za shlédnutí. Určitě stojí za zmíňku pár hlášek: "Udělej se rychle, ať mám něco tvého s sebou." nebo "Stojim za hovno." "Neříkej to, jsi opilý Miláčku." Vyspal jsem se s jinou." "Cože?" "No, vždyť jsem říkal, že stojím za hovno."

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Dostalo se ke mně to, co jsem čekal. Tedy vtipný film s Jimem Careym, film s dobrým koncem, s předvídatelnou zápletkou. Ale já se výborně bavil. A ti tučňáci byli úžasní, ti neměli chybu :-)

Nauka o snech (2006)

Tento film je zjevně pro náročnější diváky, takže vesnickej buran jako já tohle bohužel nemůže pořádně ocenit. Prostě pro tohle nemám ty správné buňky, nedá se nic dělat...

Scooby Doo: Legenda o Fantosaurovi (2011)

Tak jako každý film se Scoobym má i tento něco do sebe. Sice bych to nezařadil mezi to lepší, přesto to nebylo špatné. Na mě teda na konci až příliš moc akčních scén. Nápad s dinosaurem je celkem fajn, ale podle mě by to chtělo zajímavější zpracování. Pro mě slabší 4 hvězdičky.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

áááá, mé hodnocení tohoto filmu má číslo 2222 :-) a zároveň je to můj jubilejní třístý komentář, bravo :-D No a co k tomu říct. Jednoduše popíšu, co se mi dnes u filmu událo. Kvičel jsem smíchy, prskal na obrazovku, válel jsem se smíchy po zemi. Ano milý verbale, přesně to se mi dnes dělo. Takže budu pravděpodobně podprůměrně inteligentní či nadprůměrně obézní, že? :-) No.. po třech dnech, kdy jsem na tento film docela často myslel a pokaždé se začal smát, jsem se na to podíval znovu. Ač má topka filmů je našlapaná a já nechtěl nic vyřadit, tak jsem musel, abych tam zařadil toto veledílo.