Cintoríny a pohrebiská sú posvätné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije... a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. Grill-boyom a hosteskám neostáva nič iné ako poslať pápernatce späť na onen svet, skôr ako všetkým vydzobú oči a genitálie, čím zasýtia hlad po pomste. (Slavomír)

topi

Lloyd Kaufman si dělá totální prdel úplně, ale úplně ze všeho! Je to nekorektní, zvrhlé, úchylné, zkrátka učebnice a bible TROMY! Navíc si zahrál i jednu roličku, kde vystrkuje na diváka holou řiť. Je to borec! Poultygeist je asi nejkrvavějším a nejnákladnějším filmem společnost Tromy, kde se dějí věci, které jen tak v jiných filmech NIKDY neuvidíte. A navíc je to muzikál! TROMA RULES!!!!! ()

wampire23

Tento snímok je aj pre mňa, ako vyznávača okrajových žánrov, dosť rozpačitý. To, že v sebe spája nespojiteľné žánre, to by mi ani tak nevadilo, naopak niektoré hudobné časti ma dosť pobavili. Problém je, že v sebe spája to NAOZAJ vtipné s tým NAOZAJ trápnym. Jednu scénu sa smejem od ucha k uchu a ďalšia ma svojou trápnosťou donúti zamračiť sa. Taká je už raz TROMA:D. Ale ku gore scénam v ich typickom tromáckom prevedení nemám väčšie výhrady. Škoda, že ich bolo vo filme (na môj vkus a očakávanie) trošku málo. Je tam síce jeden 5-minútovy gorefest, kde sa trhá a požiera úplne všetko a vyzerá to ako pocta Braindeadu, ale to je pre fanúšika spllateru trošku málo. Takto zostal film na polceste medzi odpadom a 5* a nechýbalo veľa, aby sa prehupol k obom stranám. ()

Paldiny

Satira voči fast foodom po Tromácku. Lacné triky, veľa sračiek, pár vychytaných nápadov a to všetko v sprievode bláznivých muzikálových čísel. Má to dokonca aj sympatické postavy a niekoľko vážne hustých splatterových momentov. Ak by Lloyd pár hluchých minút nahradil ďalšími kýbľami vnútorností mohlo ísť o podobný kult ako trebárs Braindead. Aj keď scéna s tlstým páprdom, ktorý vysere samého seba s víťazným pokrikom "I´m skinny!" má ku kultovosti veľmi blízko. ()

iamek

Lloyd Kaufman je zpět ! Po 8 letech Kaufman natočil film u kterého jsem se smíchy málem počůral. Větší tromackou prasárnu nenajdete ! Některé kuřecí scény nemají chybu a nejraději bych si je pouštěl pořád dokola. Lloyd asi nemá moc rád KFC nebo jiné fast foody. Myslím, že natočení takového filmu je krásný boj proti houskovým korporacím. ()

kagemush

To nejlepší co jsem od Lloyda Kaufmana viděl,-gebil sem se s jen krátkými pauzami na nádech a výdech furt dokola.Vidět mě Lloyd, měl by ze mě určitě radost,jakože ze vzorového typa cílové skupiny.--DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ-- po celou dobu natáčení nebylo ublíženo jedinému živému kuřeti!! Všechny byly podříznuty ještě před natáčením,které bylo pravděpodobně kratší než je stopáž filmu. ()

• Arbieho (Jason Yachanin) tričko s nápisem „I love monster“ a obrázek Toxiho odkazuje na sérii filmů Toxický mstitel od společnosti Troma. (Wade)
  • Hlavní hrdinové procházejí celým filmem prakticky nezašpiněni. (L_O_U_S)
  • Scény odehrávající se v restauraci se natáčely v prázdné prodejně McDonald's. Vše ostatní se natáčelo ve starém kostele, kde také sídlil štáb. (HellFire)