• Rodinný

Eros (2004)

celkovo to u mna neobstoji ako celok.kazda poviedka je zanrovo a formalne uplne inde a to na ukor fimu.ruka mala byt samostatny film-suhlasim.antonioni mi vyhovoval najviac, dialogy som nevnimal-ze to tocil 92-rocny starec po mozgovej prihode?klobuk dole ! nemam problem predstavit si zastup dnesnych uspesnych tridsiatnikov,co mu nesiahaju ani po clenky.iste,ze ma to najlepsie za sebou,ale stale je to ten pomalý,volne unasajuci sa,tichy antonioni.stredna poviedka-trosku neslane,ale inak v pohode. musim sa opakovat:skoda,ze film nemal jednotnu atmosferu ako za mrakmi.za kultivovanost davam****

Kdo hledá zlaté dno (1974)

vyrovnávam balanc,dal by som ****-hviezdicku by som ubral za soc.mravny apel v zavere inak vyborneho filmu,no 41% si tento film rozhodne nezasluzi

Blázni, vodníci a podvodníci (1980)

je to vynikajuca blazniva freak out komedia a tak si treba v sebe naladit absurdno a nehladat v tom realitu,preboha... v ziadnom pripade to neodporucam kazdemu.ved prave v tej debilite je pritazlivost:-).. prikladom nezvladnutej komedie je pre mna kazda koruna dobra. .dal by som ****,patkou vyrovnávam balanc.

Idioti (1998)

V žiadnom prípade si nemyslím,že sa jedná o komédiu.Idioti sú skvelým lakmusovým papierikom emotívnej vyspelosti toho ktorého diváka.

Druhý tah pěšcem (1984)

priemerny namet dost podrzala dobra kamera,olmer si na tom este dal ako-tak zalezat,v domacich pomeroch po formal.stranke mierny nadpriemer=3,5 az 4.inak remeselny film robeny talentov.reziserom