• Rodinný

Jen počkej...! (1969) (seriál)

dal by som *****,ale posledne diely to zbrusili

Knight Rider (1982) (seriál) odpad!

to mi pripadalo infantilne uz ako zedeeskarovi:-)

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

na tento film som este moralne nedorastol.nechapem,ako sa to mohlo vysplhat na 13 miesto.profesionalne to ale bolo vynikajuco zvladnute,to je pravda

Poločas rozpadu (2007)

pauhofová-momentalne najkrajsia slov.herecka-co je maly,to je mily... ale aku funkciu mali vo filme madonna a jej sestra? mimochodom,ak vas pri projekcii prekvapil mikrofon v hornej casti obrazu,vedzte,ze sa jedna o chybu premietaca,ktory z nedbalosti nepouzil pri projekcii prislusnu masku/film je obrazovo komponovany do formatu 1:1,85/a premietol policko cele.

Kletba zlatého květu (2006)

reziser by sa mal venovat tvorbe pc hier.bolo by to lacnejsie.tam,kde ostatni plakali,ja som zaspaval.** za vytvarne spracovanie.

Jak ukrást Venuši (1966)

no,moc sa to nepodarilo.vykony/gestá/ o´toolea a hepburnovej mi miestami pekne "převracejí oči v sloup".neda sa porovnat s prazdninami v rime.ale ako dieťa som to žral.

Toyen (2005)

myslím,že je na mieste otázka"čo je to film ?"

Pěstuj si pravačku (1987)

casto az trapna vtipnost filmu /umysel?/je to posledne,kvoli comu je dobre tuto filmovu basen zhliadnut.

Půlnoční kovboj (1969)

a sú tam nádherné surrealisticko-psychedelické sceny.Nominácia za strih zaslúžená.

Playtime (1967)

FILM POSOBÍ PO 40.ROKOCHOCH NEOBYCAJNE SUCASTNE A MODERNE HLAVNE KVOLI SKVELEJ,OPAKUJEM-SKVELEJ MODERNISTICKEJ ARCHITEKTURE.ak ma niekto rad postmodernu,alebo baroko a odmieta modernu,tak je to jeho problem. kompozicia zaberov ucinok len zosilnuje.ak boli komercnejsie prazdniny pana hulota blizsie k chaplinovi,playtime mi svojou poviedkovostou pripomina skor felliniho film roma.