Prostě úžasná (1994)

když jsem byla malá, připadal mi tenhle počin jako něco prostě úžasnýho. Přímo jsem se rozplývala. Bohužel (?) s přibývajícím věkem musím říct, že je to docela nuda. Pitomoučká a naivní nuda. (Kolik je těm klukum? V jejich věku už děti ví o reprodukci všechno a ať mi nikdo netvrdí opak.) Navíc Melanie je nějaká vychrtlá a vůbec jí to nesluší.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Příjemná romantika. Bohužel už jsem tenhle film viděla tolikrát, že se u něj nudím... Will je suprovej, ale Kevin James ho přehrává na plný čáře.

Já, legenda (2007)

Hodně silnej zážitek, po příchodu z kina jsem nemohla hned hodnotit, protože jsem byla trochu zhroucená. Plakala jsem a plakala. Will Smith se ve svým hereckým projevu pořád zlepšuje.

Harlequin 12 - Návod k pomstě (1998) (TV film)

Typická Harlequinka, která má ještě to, co má mít - vtip a trochu toho napětí. O spoustě jiných filmů podobnýho druhu se tohle říct nedá. Takže k nedělnímu kafíčku jako dělaný.

Magická posedlost (1998)

Taková blbůstka, ale přesto se ráda podívám. Viděla jsem ten film coby 10letá a tehdy mi to připadalo vyloženě jako horor. Teď je to prostě příjemná romantika se vcelku dobrýma efektama. Aidan Quinn je prostě kus! (I bez dvoubarevných očí) a já vždycky chtěla mít vlasy jako Sandra v tomhle filmu:)

Slunce, seno, jahody (1983)

Tenhle film se dá těžko hodnotit. Znám ho úplně nazpaměť a a tak dlouho, jak jsem živa. Některý postavy jsou prostě úžasný (a jelikož sama pocházím z vesnice, tak vím, že některý jsou taky neuvěřitelně trefný), některý scény nemají chybu. Ale co si budeme povídat - zábava je to laciná a Troška prostě režírovat neuměl, neumí a nikdy umět nebude. Amen.

Shrek Třetí (2007)

Velká, ale opravdu velká škoda. Ostatně to se dalo čekat. Kdyby tvůrci zůstali u prvních dvou skvělých filmů, udělali by dobře...

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Po druhém shlédnutí musím změnit svůj komentář. Psala jsem, že jsem se rozhodovala mezi čtyřmi a pěti a že mi občas Audrey nebyla sympatická. Teď jsem si naprosto jistá, že je to pětivězdičkový film. Objevila jsem tolik nového, tolik skrytých významů... (Už vím, v čem je rozdíl! Rozhodně, ROZHODNĚ se podívejte na film s originálním zněním. Audrey je totiž dabovaná tak, že působí jako namyšlená a hloupá slípka, v originále ale působí jako mírně naivní a křehká žena. A to je rozhodně sympatičtější.)

Sex ve městě (1998) (seriál)

Kouknu se ráda, ale že by tohle bylo něco tak úúúžasnýho, jak můžeme slyšet/vidět/číst ze všech stran? No to rozhodně ne. Asi mi prostě nevyhovuje, že se 4 ženský nedokážou bavit o ničem jinym, než s kym se vyspaly, s kým se chtěj vyspat, kdo se chce vyspat s nima a blá, blá, blá....

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad)

Jáj, když ta Adéla je levá na co šáhne, tak proč leze do takovýhleho pořadu?!